کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
پنج‌شنبه 2 شهریور‌ماه سال 1391
استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان

 • کارفرما : شرکت پالایش نفت لاوان
 • محل های استخدام مورد نیاز : تمام ایران
 • تعداد نیروی مورد نیاز : 388 نفر
 • تاریخ ثبت : 4 شهریور 1391
 • تاریخ انقضا : 17 شهریور 1391
 • عناوین شغلی مورد نیاز

  کارشناس

  تخصص های مورد نیاز : تخصص خاصی ذکر نشده است
  مقطع تحصیلی : کارشناسی
  جنسیت : مرد
  حداکثر سن : محدودیتی ندارد
  حداقل سابقه کار : سابقه کار نمیخواهد
  محل استخدام : تمام ایران
  شرایط : شرایط خاصی ذکر نشده است
  رشته های تحصیلی قابل قبول : رشته خاصی ذکر نشده است

  کاردان

  تخصص های مورد نیاز : تخصص خاصی ذکر نشده است
  مقطع تحصیلی : فوق دیپلم
  جنسیت : مرد
  حداکثر سن : محدودیتی ندارد
  حداقل سابقه کار : سابقه کار نمیخواهد
  محل استخدام : تمام ایران
  شرایط : شرایط خاصی ذکر نشده است
  رشته های تحصیلی قابل قبول : رشته خاصی ذکر نشده است                     
   
   
   
   
  شرکت پالایش نفت لاوان در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد 194 نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته‌‌ها و گرایشهای مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون‌کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قرارداد مدت معین در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری ‌نماید.

  1- شرایط عمومی داوطلبان
  1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
  1-2- عدم سوء پیشینه کیفری
  1-3- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید طب صنعتی بهداشت ودرمان صنعت نفت
  1-4- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام
  1-5- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به آن و نهادهای انقلابی
  1-6- سپردن تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در شرکت پالایش محل استخدام به مدت 10 سال تمام
  1-7- داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.
  1-8- با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در پالایشگاه بندرعباس و لاوان جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

  2- کلیه متقاضیان از سراسر کشور می‌توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان می‌ باشد.
  تبصره: بومی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:
  1- محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.
  2- حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان هرمزگان طی کرده باشد.
  3- حداقل 5سال منتهی به تاریخ 1/6/1391 ساکن استان هرمزگان باشد. اخذ تائیدیه مبنی بر سکونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است.

  3- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان
  حداکثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه برای دارندگان مدرک کاردانی 25سال و کارشناسی 28 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی است.
  تبصره1: مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان 3سال به سقف سنی افزوده می‌شود. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کارمعتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).
  تبصره2: شرایط حداکثر سن در مورد خانواده‌های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیرقادر به کار در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی حداکثر تا 3سال قابل افزایش می‌باشد.
  در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثرسن با مراعات تبصره‌های فوق‌الذکر برای داوطلبان که دارای سابقه کار مرتبط بوده و همچنین برای ایثارگران و خانواده‌ آنان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از 28 سال و کارشناسی نباید بیشتر از 31 سال باشد.
  تذکر مهم: داوطلبان گرامی تنها می توانند از یکی از تبصره‌های فوق‌الذکر درصورت داشتن شرایط لازم از آن استفاده نمایند.

  4- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
  ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ 4/6/1391 لغایت 17/6/1391 با مراجعه به سایت انجام می پذیرد. متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
  1- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سایت به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد
  2- فایل عکس اسکن شده: متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4×3 خود را با حجم کمتر از 40کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
  3- فایل اسکن صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از 80 کیلوبایت.
  4- واریز مبلغ 000/250 ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) بعنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره 20/1563968 بانک ملت شعبه نخل بندرعباس کد شعبه 4340 (قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت) بنام درآمدهای اختصاصی دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی پیوست گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از 80 کیلوبایت باشد. نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.
  5- فایل اسکن مدرک تحصیلی داوطلب که نباید بیشتر از 80 کیلوبایت باشد

  تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
  تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

  5- زمان توزیع کارت ورود به جلسه
  کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز یکشنبه مورخ 23/7/91 لغایت چهارشنبه 26/7/91 از طریق سامانه اینترنتی سایت قابل دریافت خواهد بود.

  6- زمان و محل برگزاری آزمون
  تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ 27/7/1391 و 28/7/1391 در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
  7- مواد آزمون عبارتند از :
  آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام به آدرس ذکر شده است.

  تذکرات لازم:
   دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۹۱-۹۰ که حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۹۱ فارغ التحصیل می گردند می توانند جهت انجام مراحل جذب ثبت نام نمایند. در صورت قبولی در آزمون کتبی، این قبیل متقاضیان می بایست تصویر مدرک تحصیلی خود را به همراه سایر مدارک مورد نیاز تحویل نمایند.
   هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت (شرکت پالایش نفت بندرعباس یا شرکت پالایش نفت لاوان) را برای استخدام دارا بوده و پس از ثبت نام و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد. لذا لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند چرا که کلیه اقدامات مربوطه تا انتهای فرایند بر همین اساس انجام خواهد شد.
   به مدارک ارسالی توسط دارندگان مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس و کاردانی در رشته‌های تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
   مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
   وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
   نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
   مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
   ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
   مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.
   مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور صادر گردیده باشد.


   داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون‌های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر( با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
   مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 31/6/91 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
   در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدارکی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط الزامی است.
   در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدارکی دال بر فرزند کارمندان (شاغل، بازنشسته، فوت شده ناشی از کار یا عادی) صنعت نفت از مراجع ذیربط الزامی است.
   دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی‌های صادره توسط دانشگاهها مبنی بر اعلام واحدهای گذرانده شده مورد پذیرش نخواهد بود).
    شرکت پالایش نفت لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. درصورت انصراف نفر اصلی و نیاز از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد. 

  داوطلبان می توانند برای ثبت نام  و کسب اطلاعات بیشتر به کافی نت مراجعه نمایند

  //tabligh vpn j**