X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
چهارشنبه 25 آبان‌ماه سال 1390
استخدام بنیاد مستضعفان تهران

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در نظر دارد برای تکمیل ظرفیت مشاغل تخصصی خود (فهرست جدول مقابل) تعداد 135 نفر از افراد متخصص، متعهد و با انگیزه را از طریق آزمون کتبی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین مصاحبه تخصصی و سنجش سلامت به صورت قراردادی برای مرکزیت و واحدهای اصلی شرکتهای مادر تخصصی و مؤسسات تابعه، با شرایط ذیل استخدام نماید:
داوطلبین از تاریخ درج آگهی تا پایان روز 20/09/90 فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت www.itrws.com یا www.mfec.ir برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. داوطلبین می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات با شماره تلفن: 88902847 و 88902726-021 تماس حاصل نمایند. شرایط اختصاصی استخدام: 1.حداکثر سن داوطلبان 35 سال (تا تاریخ انتشار آگهی). 2.دارا بودن معدل 14 به بالا از دانشگاه های معتبر. 3.قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه. 4.برای مشاغل لیسانس و فوق لیسانس شرکت کنندگان در زمان ثبتنام، باید دارای مدرک فارغالتحصیلی مربوطه باشند. تذکرات: نوع استخدام، قرارداد کار مدت معین و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تامین اجتماعی می باشد. اثبات عدم برخورداری از هر یک از شرایط فوق منجر به قطع همکاری در هر مرحله از استخدام خواهد شد. محل برگزاری آزمون شهر تهران میباشد.

الف- شرایط عمومی:
1تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
2تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
3التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیرپزشکی (ویژه برادران).
5عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذیصلاح)
6عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی
7نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها
8عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
9داشتن توانائی و سلامت کامل جسمی و روانی

ب- شرایط اختصاصی استخدام:
1حداکثر سن داوطلبان 35 سال (تا تاریخ انتشار آگهی).
2دارا بودن معدل 14 به بالا از دانشگاه های معتبر.
3قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه.
4برای مشاغل لیسانس و فوق لیسانس شرکت کنندگان در زمان ثبتنام، باید دارای مدرک فارغالتحصیلی مربوطه باشند.

تذکرات:
نوع استخدام، قرارداد کار مدت معین و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تامین اجتماعی می باشد.
اثبات عدم برخورداری از هر یک از شرایط فوق منجر به قطع همکاری در هر مرحله از استخدام خواهد شد.
محل برگزاری آزمون شهر تهران میباشد.د – مهلت و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:
1داوطلبین از تاریخ درج آگهی تا پایان روز 20/09/90 فرصت خواهند داشت با رعایت موارد زیر و با مراجعه به سایت www.itrws.com برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.
2ارسال مدارک زیر  با فرمت JPG و حجم حداکثر 60 کیلو بایت برای هر کدام از مدارک.
تصویرکارت ملی (دورو).
تصویر فیش بانکی واریزشده.
تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
عکس پرسنلی 4×3 با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل.
3واریز مبلغ 000/100 ریال به عنوان حق ثبت نام به حساب جاری طلائی به شماره 0171800092701 بانک سپه شعبه یوسف آباد به نام موسسه آموزشی پژوهشی صنایع و معادن(نگهداری فیش واریزی و شماره آن برای ثبت نام و در صورت پذیرش در مرحله اول آزمون برای انجام مصاحبه، مورد نیاز داوطلب خواهد بود.)

تبصره 1 :ضروری است داوطلبین گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم را در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون کتبی، مصاحبه و اعلام نتایج حتی پس از استخدام، چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدرک مشاهده شود ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدام قانونی لازم معمول خواهد شد.

ه – دریافت کارت آزمون:
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز 10/10/90 تا پایان 14/10/90 از طریق سایت  www.itrws.comو طبق کد رهگیری ارائه شده انجام می گردد.
مکان و تاریخ برگزاری آزمون هنگام دریافت کارت اعلام میشود.
و – نحوه برگزاری آزمون:
آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. سوالات شامل دو گره عمومی وتخصصی می باشد .
سوالات عمومی برای کلیه رشته های شغلی شامل مهارتهای هفتگانه ICDL (20 سوال)، زبان انگلیسی (20 سوال)، اخلاق و معارف اسلامی (20 سوال) و استعدادهای ویژه تحصیلی (35 سوال) می باشد.
سوالات تخصصی شامل سوالات تخصصی مرتبط با عنوان شغلی و رشته تحصیلی می باشد.
ز – اعلام نتایج آزمون:
نتایج مرحله اول آزمون و محل برگزاری مصاحبه متعاقبا در سایت www.itrws.com اعلام می گردد.
داوطلبین می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات با شماره تلفن: 88902847 و 88902726-021 تماس حاصل نمایند.

//tabligh vpn j**