X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
سه‌شنبه 11 مرداد‌ماه سال 1390
استانداری خراسان شمالی

استانداری خراسان شمالی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در دستگاهای اجرایی استان طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرائی در نظر دارد از محل سهمیه های استخدامی شماره 2013/90/220 مورخ 3/2/1390 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و از محل سهمیه شماره 62918/89/220 مورخه 28/12/89 تخصیصی به اداره کل فنی و حرفه ای 5 نفر و 2 نفر سهمیه باقیمانده بازرگانی استان از محل مجوز شماره 62626/61/41 مورخ 6/11/87 و مجوز شماره 280/6/429 مورخ 20/3/86 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد 47 نفر ازافراد واجد الشرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی ، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید :  

 

مهلت تا 20 مرداد 90

شرایط عمومی استخدام1/1 ـ تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
2/1 ـ تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3/1 ـ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4/1 ـ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
5/1 ـ عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
6/1 ـ عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
7/1 ـ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شود
8/1 ـ نداشن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
9/1 ـ داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
2ـ شرایط اختصاصی استخدام
ـ داشتن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر 35 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی و برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای 40 سال و برای دکتری تخصصی حداکثر 45 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره ـ موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
الف ـ داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367 ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب ـ افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقود الاثرها و جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به انجام کار نمی باشند
شامل : همسر، فرزندان، پدر، مادر و خواهر و برادر تا میزان 5 سال
ج فرزندان شهداء ،جانبازان (50درصد وبالاتر)وفرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند ، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
د ـ داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاهای دولتی از  تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند و کماکان نیز خدمتشان ادامه دارد به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
ر – از پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی در رشته های تربیت بدنی و سرمحیط بانی آزمون عملی به عمل خواهد آمد.
3ـ نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز و مهلت ثبت نام :
ثبت نام فقط به صورت الکترونیکی از طریق سایت اینترنتی استانداری به شرح ذیل انجام می گیرد :
1/3 ـ مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی (الکترونیکی) :
الف ـ تکمیل فرم درخواست شغل به همراه اسکن یک قطعه عکس و آخرین مدرک تحصیلی
ب ـ  رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 50000 (پنجاه هزار) ریال به حساب شماره 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران بعنوان حق شرکت در امتحان عمومی و تخصصی داوطلبان استخدام (ایثارگران 50 درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.) متناسب با توضیحات سایت اینترنتی استانداری صورت می پذیرد.
2/3ـ مهلت ثبت نام :
متقاضیان واجد شرایط به هنگام ثبت نام الکترونیکی ملزم هستند از روز دوشنبه مورخ 10/5/90  لغایت  پنجشنبه
مورخ  20/5/90  نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتیwww. nkhorasan.ir    اقدام نمایند.
3/3 ـ مدارک مورد نیاز پس از قبولی در مرحله اول امتحان استخدامی :
داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحانی استخدامی موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت 5 روز کاری پس از اعلام نتایج از سوی استانداری، به همراه اصل مدارک به کارگزینی دستگاه مربوطه حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند. کارگزینی دستگاه موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر بااصل نمایند.
ـ اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی
ـ اصل به همراه تصویر کارت ملی
ـ اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه
ـ اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)
ـ اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن
ـ اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری، معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط
ـ اصل به همراه تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
تبصره : قبل از صدور حکم استخدامی اصالت مدرک تحصیلی و گواهی انجام خدمت نظام وظیفه یا معافیت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.
4ـ زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون :
1/4 ـ  زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان توانمندیهای عمومی و تخصصی از روز چهارشنبه مورخ 16/6/90  تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخه 17/6/90  با مراجعه به سایت اینترنتی استانداری (سایت مربوطه) می باشد.
زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخه   18/6/90   راس ساعت 30/8 صبح خواهد بود.
یاد‌آوری : لازم است داوطلبان با همراه داشتن اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار حداقل یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در محل حوزه امتحانی خود حضور داشته باشند.مکان آزمون به هنگام اخذ کارت از طریق سایت و پورتال استانداری به آگاهی خواهد رسید.
5ـ مواد آزمون عبارتند از :
1/5 ـ آزمون توانمندیهای عمومی شامل : 1ـ زبان و ادبیات فارسی 2ـ زبان انگلیسی عمومی 3ـ ریاضی و آمار مقدماتی
4ـ فن آوری اطلاعات 5ـ‌معارف اسلامی 6 ـ اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی در مجموع به تعداد (100 سئوال) به صورت چهار گزینه ای طراحی خواهد شد.
تبصره : اقلیت های دینی از پاسخگویی به سئوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع
می شود.
2/5 ـ آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.
6ـ تذکرات :
1/6- صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی اختصاص دارد.
ضمناً بومی، به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند :
الف ـ محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب ـ حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ج ـ فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل 3 سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی، راهنمائی و دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.
2/6 ـ ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و زرمندگانی که 9 ماه متوالی یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کار افتاده کلی (غیر قادر به کار) در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
3/6 ـ از کل مجوز استخدام تخصیص یافته به دستگاهها، برابر قوانین و مقررات برای استخدام ایثارگران ، 25 درصد به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر وفرزند آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اختصاص یافته است  و سایر ایثارگران می توانند با ثبت نام و شرکت در آزمون از محل سهمیه 5 درصد برخوردار شوند.
4/6 ـ انتخاب ایثارگران در حد سهمیه 5 درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد  شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
5/6 ـ استخدام مازاد بر سهمیه مقرر در قانون جهت فرزندان معزز شاهد و ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
6/6 ـ خانواده معظم آزادگان صرفا تا یکسال پس از آزادی آزاده، از اولویت قانونی برخودار می باشند.
7/6 ـ جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسائی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
8/6 ـ معلولین عادی بومی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره به ترتیب نمره فضلی از 3 درصد سهیمه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
9/6 ـ انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره امتحان عمومی (60 درصد نمره امتحان عمومی) را کسب کرده اند به ترتیب نمره فضلی امتحان تخصصی انجام خواهد شد.
10/6 ـ کارکنان غیر رسمی (شامل قراردادی ، شرکتی و روزمزد)شاغل در دستگاههای استخدام کننده مذکور در آگهی که متقاضی شغل در همان دستگاه خود می باشند به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه شغل مورد تقاضا از (2) درصد و حداکثر (20) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
11/6- به مدارک ارسالی دانشجویان و  دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره در آگهی  و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش وآموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
12/6 ـ مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر 2ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
13/6 ـ مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است. داوطلب از  انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد حتی در صورت صدور حکم استخدامی حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
14/6 ـ اخذ تاییدیه مدارک تحصیلی متقاضیان استخدام در صورت پذیرفته شدن در امتحان( حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) از سوی دستگاها الزامی است.
15/6 ـ انتخاب نهائی پذیرفته شدگان امتحان پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی ، در بعضی از رشته ها آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت.
16/6 ـ پذیرفته شدگان موظفند حداکثر ظرف مدت یکماه بعد از اعلام نتیجه نهایی پذیریش به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه ظرف مدت مقرر یا انصراف آنان دستگاها می توانند نسبت به استخدام  فردذخیره اقدام نماید.
17/6 ـ هر گونه اطلاع رسانی در خصوص امتحان استخدامی از طریق پورتال استانداری خراسان شمالی وتابلو اعلانات دستگاه مرتبط و در صورت داشتن سایت اینترنتی، به صورت همزمان خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.
تبصره ـ در خصوص فراخوان جهت ثبت نام متقاضیان اطلاع رسانی از طریق روزنامه های محلی و رسمی کثیرالانتشار خواهد بود
18/6 ¬- با توجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان استخدام تکمیل برگ درخواست شغل می باشد، لازم است در تکمیل برگه مورد نظر نهایت دقت را بعمل آورد و هیچ گونه اصلاحاتی پس از ارسال برگه به صورت الکترونیکی یا غیر الکترونیکی قابل پذیرش نخواهد بود.

//tabligh vpn j**