کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
چهارشنبه 20 بهمن‌ماه سال 1389
استخدام بانک قوامین

بانک قوامین جهت خدمت در محدوده جغرافیایی شهر تهران استخدام می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این بانک در نظر دارد به منظور تامین‌بخشی از نیروی انسانی خود از آقایان واجدشرایط در مقاطع تحصیلی فوق‌دیپلم و لیسانس پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی و مصاحبه، دعوت به همکاری ‌نماید.
بر این اساس، از آقایان با مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم و لیسانس در رشته‌های کامپیوتر، بانکداری،‌ حسابداری، مدیریت، اقتصاد و ریاضی کاربردی با حداکثر 30 سال سن دعوت به همکاری می‌شود.


حداکثر تا سی‌ام بهمن نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

الف – شرایط

 1. تابعیت و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران . 2. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام . 3. عدم سوء پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی . 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر . 5. تندرستی و توانائی جسمانی و روانی برای انجام کار در شعب بانک با تأیید پزشک معتمد بانک . 6. داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت کفالت . 7. عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزشی . 8. عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در سازمانها و نهادها و نداشتن ممنوعیت استخدام . 9. عدم دارا بودن معافیت پزشکی. 10. حداکثر سن استخدام 30 سال . 11. داشتن حداقل معدل 14 در آخرین مدرک تحصیلی . 12. سکونت در محدوده شهر تهران (دارا بودن حداقل 5 سال سکونت در شهرتهران الزامیست.) 13. دارا بودن مدرک کاردانی - کارشناسی . 14. رشته های تحصیلی مورد نیاز عبارتند از : کامپیوتر، بانکداری، حسابداری، مدیریت، اقتصاد و ریاضی کاربردی. 15. خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران در صورت دارا بودن شرایط طبق ضوابط موجود از اولویت های قانونی برخوردار خواهند بود.

ب – مدارک مورد نیاز :

1. فرم تکمیل شده تقاضای استخدام مطابق نمونه. 2. تصویر خوانا از صفحات اول و دوم شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال تصویر صفحه مربوط به توضیحات) و کارت ملی . 3. تصویر خوانا از آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل کل در متن آن . 4. تصویر خوانا از کارت پایان خدمت (پشت و رو) 5. دو قطعه عکس 3×4 جدید تمام رخ پشت نویسی شده . 6. اصل رسید بانکی به مبلغ 50.000 ریال به حساب 502 بنام گزینش نزد شعبه آرژانتین کد 450.

ج – نحوه ارسال مدارک :

متقاضیان واجد شرایط لازم است فرم تقاضانامه را پس از تکمیل و به همراه مدارک مورد نیاز حداکثر تا تاریخ 30/11/89 به پست سفارشی به نشانی: میدان آرژانتین – ابتدای بزرگراه آفریقا – برج قوامین اداره منابع انسانی ارسال و رسید پستی را جهت تحویل به مسئولین مربوطه نزد خود نگهداری نمایند .

توجه : - هزینه شرکت در آزمون و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد . - به درخواست هایی که مدارک آنان ناقص باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد . زمان و مکان جهت داوطلبان واجد شرایط متعاقباً در سایت بانک باعلام می گردد.

د – مواد آزمون :

معارف، هوش و استعداد تحصیلی، رایانه، اطلاعات عمومی و بانکی.

//tabligh vpn j**