X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 7 آذر‌ماه سال 1389
استخدام بانک سینا

بانک سینا هم راستا با ارائه ی به روزترین خدمات بانکی به مشتریان خود، افتخار دارد در جهت تحقق بخشیدن به ارتباط عرصه دانشگاه و عمل؛ از تمامی اساتید دانشگاهها، اعضای هیئت علمی و مراکز پژوهشی مؤثر در زمینه های تألیف و ترجمه ی کتب برتر در حوزه های مــالی، بانکــداری، مدیریت ریسک و زمینه های مرتبط دعوت به همکاری نماید.

بانک سینا همچنین در راستای اهداف، سیاستها و اجرای برنامه های خود در سیستم بانکی و به منظور ایجاد زمینه های مناسب برای رشد و ارتقاء کمی و کیفی پژوهش در سیستم بانکی کشور و بهره گیری از توان و ظرفیت های بالقوه دانشگاه ها و تشویق دانش پژوهان جهت انجام تحقیقات و پژوهش های کاربردی در زمینه های مختلف مرتبط با امور و مسائل بانکی، نسبت به تعیین اولویتهای تحقیقاتی و پژوهشی اقدام نموده است و در قالب طرح حمایت از طرحهای پژوهشی و پایان نامه های دانشجویی در این زمینه دعوت به همکاری می نماید.

لذا این بانک از تمامی پژوهشگران محترم که علاقه مند باشند طرحهای پژوهشی یا پایان نامه دانشگاهی خود را با موضوع بانکی  و با اولویت موضوعات تحقیقاتی و پژوهشی بانک سینا یا مرتبط انتخاب نمایند، در صورت تصویب و تأیید آن در شورای پژوهشی بانک، حمایت مالی خواهد نمود.


همچنین داوطلبان  می توانند شرح سوابق و یا طرح های خود را به پست الکترونیکی s.group@sinabank.ir آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید و بصورت فیزیکی به  آدرس تهران، خیابان استاد مطهری بعد از میرعماد، پلاک ۲۵۰، کد پستی ۱۵۸۸۸۶۴۵۷۱ بانک سینا – مدیریت آموزش و پژوهش ارسال یا به شماره ۸۸۸۳۰۰۷۲ فکس نمایند.
 


شرایط عمومی استخدام:
1- حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مرتبط و مورد نیاز بانک سینا

2- حداقل معدل کتبی14

3- سایر شرایط احراز به تشخیص و تایید کمیته استخدام

4- حداکثر سن: 30 سال

بانک سینا برای پست معاون ارزی شعبه کیش استخدام می کند. از کارشناسان ارزی دعوت می شود جهت ثبت نام با تلفن 3-85573212 تماس حاصل فرمایند

//tabligh vpn j**