X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
چهارشنبه 3 آذر‌ماه سال 1389
شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه
دعوت به همکاری در شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه
شرکت پتروشیمی پلیمرکرمانشاه با درج اطلاعیه‌ای در سایت اینترنتی خود دعوت به همکاری نموده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این شرکت از داوطلبان واجد شرایط بومی استان کرمانشاه و سایر استانها برای شرکت در آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی دعوت می نماید.
بر این اساس، از دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی مکانیک، مواد، صنایع، بهداشت، برق، الکترونیک، شیمی، مهندسی ایمنی،‌محیط زیست، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، حسابداری، حقوق، علوم قضایی، مدیریت بازرگانی ، مهندسی کامپیوتر،کاردانی شیمی، مکانیک، مدیریت بازرگانی، حسابداری و دیپلم رشته‌های ریاضی و علوم تجربی دعوت به همکاری می‌شود.

- شرایط عمومی:
1-1 تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور؛
2-1 عدم سوء پیشینه کیفری؛
3-1 داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی و روانشناختی؛
4-1 دارا بودن برگ پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان ذکور در زمان ثبت نام؛
5-1 عدم اشتغال و تعهد کار بصورت قراردادی پیمانی؛ آزمایشی و رسمی در سازمان ها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن.

2- شرایط سنی:
1-2 حداکثر سن برای داوطلبان مقاطع کاردانی 26 سال (متولدین 1/1/63 به بعد)؛ کارشناسی 30 سال (متولدین 01/01/59) و کارشناسی ارشد 34 سال (متولدین 1/1/55 به بعد) دیپلم 23 سال (1/1/66) می باشد.
2-2 مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.
3-2 مدت حضور داوطلبان در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل و مدت اسارت؛ به حداکثر سن استخدام اضافه می شود.
4-2 به حداکثر سن استخدام خانواده شهدا و مفقود الاثرها (همسر؛ فرزندان؛ پدر و مادر؛ برادر و خواهر)؛ جانبازان و آزادگان تا میزان 3 سال اضافه می شود.
توضیح: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات کلیه بندهای مندرج در ردیف شرایط سنی برای کاردانی از 30 سال؛ کارشناسی و کارشناسی ارشد از 37 و دیپلم 26 سال نباید بیشتر باشد.

3- شرایط معدل:
1-3 حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی 14 و کارشناسی ارشد 15 و دیپلم 14 می باشد. ؛
4-3 دارندگان مدرک تحصیلی رشته های فنی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای تهران؛ صنعتی شریف؛ صنعتی امیرکبیر؛ تربیت مدرس؛ شیراز؛ علم و صنعت؛ خواجه نصیرالدین طوسی؛ و صنعت نفت از تقلیل یک نمره در شرط معدل بهره مند می شوند.

4- شرایط مدرک تحصیلی:
1-4 دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع؛ رشته و گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).
2-4 تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری الزامی است.
3-4 مدرک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه علمی؛ کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی شده باشد.
4-4 مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.
5-4 مدرک تحصیلی تحت عناوین معادل؛ دوره های فراگیر؛ آموزش باز؛ مکاتبه ای و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی است قابل پذیرش نمی باشد.

تذکر1: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر 2: مدارک دواطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

5- شرایط فارغ التحصیلان ممتاز (بدون شرکت در آزمون کتبی):
فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ورودی سال 75 به بعد و کارشناسی ارشد ورودی سال 77 به بعد دانشگاههای داخل کشور و در خصوص دانشگاه های خارج از کشور بدون در نظر گرفتن سال ورود به دانشگاه در رشته های مورد نیاز مندرج در جدول نیازمندی های نیروی انسانی (جدول شماره یک این آگهی) که دارای یکی از شرایط ذکر شده در جدول شماره دو باشند؛ بدون شرکت در آزمون کتبی به مرحله بعدی (مصاحبه فنی / تخصصی) راه خواهند یافت.
لذا داوطلبانی که واجد شرایط ذکر شده می باشند؛ لازم است کلیه مدارک معتبر (تصاویر مدرک تحصیلی؛ گواهی رتبه با تائید مدیرکل امور آموزشی دانشگاه محل تحصیل ؛ گواهی رتبه کنکور کشوری؛ ...) و سایر مدارک مربوط به احراز شرایط ممتازی را تا تاریخ 12/9/89 به آدرس تهران - خیابان کارگر شمالی ، بالاتر از فاطمی ، پلاک 310 طبقه ششم - امور اداری ارسال نمایند. (ضمناً قید نام و نام خانوادگی و ذکر مدارک مربوط به فارغ التحصیلان ممتاز بر روی بسته های پستی ضروری می باشد.) مضافا اینکه آدرس کامل پستی و شماره تلفن تماس جهت دعوت به مصاحبه نیز ارسال گردد.
بدیهی است در صورت عدم ارائه؛ ناقص بودن یا عدم اعتبار مدارک؛ عدم دقت در تکمیل فرم ثبت نام و تاخیر در ارسال مدارک؛ داوطلب به مصاحبه دعوت نخواهد شد.

تذکر: تقلیل معدل ذکر شده در بند 3 (شرایط معدل) راهنمای آگهی شامل دانش آموختگان ممتاز نمی گردد و این دانش آموختگان در صورت دارا بودن رتبه؛ براساس بندهای فوق بایستی حتماً حداقل معدل ذکر شده دربند مذکور را دارا باشند.

//tabligh vpn j**