X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 30 آبان‌ماه سال 1389
شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاههای اتمی

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاههای اتمی (سهامی خاص) با استعانت از خداوند متعال در نظر داد از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کاردانی (فوق دیپلم) و لیسانس و بالاتر (کارشناس و کارشناسی ارشد) جهت تصدی مشاغل مورد نیاز خود پس از کسب موفقیت در مراحل ذیل به منظور اشتغال در نیروگاه اتمی بوشهر به صورت قراردادی استخدام می نماید.


مراحل ثبت نام و استخدام

 1. زمون کتبی
 2. مصاحبه فنی/تخصصی و روان شناختی
 3. معاینه پزشکی و توانمندی جسمی
 4. بررسی صلاحیت عمومی و اخلاقی
 5. ارزیابی داوطلبان در دوره های آموزشی پیش از استخدام

زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون از روز شنبه مورخ 1389/8/29  تا تاریخ ۸/۹/۸۹ از طریق سایت اینترنتی


داوطلبان بایستی از روز یکشنبه مورخ 1389/9/14 تا روز سه شنبه مورخ 1389/9/16 با مراجعه به پایگاه ثبت نام اینترنتی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.


آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ 1389/9/19 راس ساعت 9 صبح به صورت همزمان در شهر بوشهر و تهران و شهرهایی که تعداد داوطلبان آن به حد نصاب لازم برسد برگزار خواهد شد. شایان ذکر است در صورتی که تعداد داوطلبان در یک شهر به حد نصاب لازم نرسد، یکی از شهرهایی که برگزاری آزمون در‌ آن قطعیت یافته است برای داوطلب در نظر گرفته خواهد شد.

تذکر1: شهر و مکان برگزاری آزمون کتبی در زمان ارائه کارت ورود به جلسه (از طریق پایگاه اینترنتی ثبت نام) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. ضمناً هرگونه تغییرات احتمالی از طریق پایگاه ثبت نام اینترنتی به نشانی www.IRANeep.ir به اطلاع داوطلبان عزیز خواهد رسید.
تذکر2: همراه داشتن کلیه مدارک مندرج در بند (ط) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری خواهد گردید.
تذکر3: داوطلبان جهت اطلاع از نتیجه آزمون در نیمه دوم دی ماه به پایگاه اینترنتی ثبت‌نام مراجعه نمایند.از پذیرفته شدگان مرحله برای ارایه مدارک و تشکیل پرونده به صورت تلفنی دعوت به عمل خواهد آمد.

در صورت احراز شرایط زیر بدون آزمون برای مصاحبه دعوت بعمل می آید . اینگونه داوطلبان باید پس از واریز وجه ثبت نام ، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و گزینه مربوط به "متقاضی استخدام بدون آزمون" را انتخاب نمایند .
شرایط استخدام بدون آزمون برای رشته شغلی ردیف 16 (کارشناس امور اداری/ مدیریت ):

 • • دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته های تحصیلی ردیف 16 جدول شماره یک (کارشناس امور اداری/مدیریت)
 • • آشنایی کامل با قانون اساسی ، قانون کار ، قانون تامین اجتماعی ، قانون مدیریت خدمات کشوری ، برنامه ریزی نیروی انسانی ، آموزش نیروی انسانی
 • • 5 سال سابقه کار مرتبط در شرکت های دولتی

شرایط استخدام بدون آزمون برای رشته شغلی ردیف 18 (کارشناس امور مالی ):
 • • دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته های تحصیلی ردیف 18 جدول شماره یک (کارشناس امور مالی)
 • • آشنایی کامل با قانون اساسی ، قوانین برنامه ، قوانین مالی و محاسباتی ، حسابداری دولتی و قوانین مرتبط ، فرآیند بودجه ریزی در شرکتهای دولتی ، حسابداری قیمت تمام شده ، تهیه صورتهای مالی و مسلط به نرم افزارهای مالی
 • • 3 سال سابقه کار مرتبط در شرکت های دولتی

شرایط استخدام بدون آزمون برای رشته شغلی ردیف 23:
 • • دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری در رشته پزشکی عمومی یا طب کار و داشتن سابقه و تجربه مفید
ب - شرایط عمومی:
  1. تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
  2. متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
  3. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی با معافیت دایم (ویژه برادران) در ضمن کارت معافیت پزشکی پذیرفته نخواهد شد.
  4. دارا بودن توانایی جسمی و سلامت روحی و روانی متناسب با شغل مورد نظر به تأیید پزشک معتمد شرکت
  5. عدم سوء پیشینه کیفری ، اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
  6. نداشتن منع استخدام به موجب آرا مراجع قانونی
  7. داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی ، ثابت ، پیمانی یا باز خرید خدمت باشند.

ج - شرایط اختصاصی:

 1. شرایط سنی
  جدول شماره 2

  ردیف

  مقطع تحصیلی داوطلب

  در شرایط عادی

  مشمولین شرایط ویژه

  حداکثر سن(سال)

  تاریخ تولد

  حداکثر سن(سال)

  تاریخ تولد

  1

  کاردانی

  23

  66/07/01 و بعد از آن

  28

  61/07/01 و بعد از آن

  2

  کارشناسی

  26

  63/07/01 و بعد از آن

  31

  58/07/01 و بعد از آن

  3

  کارشناسی ارشد

  28

  61/07/01 و بعد از آن

  33

  56/07/01 و بعد از آن

  تذکر 1 : مشمولین شرایط ویژه سنی عبارتند از:
  1. کسانی که خدمت وظیفه عمومی را گذرانده‌اند، به میزان مدت زمان انجام خدمت نظام وظیفه.
  2. کسانی که دارای سابقه کار معتبر، مفید، با پرداخت حق بیمه و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر باشند، حداکثر به میزان پنج سال.
  تذکر 2 : با رعایت موارد فوق، در هر صورت حداکثر سن برای داوطلبان، از سقف پیش بینی شده در جدول شماره 2 (شرایط ویژه سنی) نباید تجاوز نماید.

 2. سایر شرایط

  1- حداقل معدل کل برای داوطلبان در تمام مقاطع 13 می باشد.
  2- داوطلبان بومی در صورت کسب امتیاز و شرایط مساوی درآزمون از اولویت برخوردار خواهند بود.
  تذکر :داوطلبان بومی استان عبارتند از افرادی که یکی از شرایط ذیل را دارا باشند:
    - داوطلبانی که محل تولد آنان و یا همسر آنان بوشهر باشد.
    - حداقل یک مقطع از دو مقطع تحصیلی خود قبل از مدرک دیپلم را در استان بوشهر گذرانده باشد.
    - دارای حداقل پنج سال سابقه کار در نیروگاه اتمی بوشهر یا شرکت های طرف قرارداد با نیروگاه اتمی بوشهر باشند. (به تأیید رسمی سازمان تأمین اجتماعی).
    - داوطلبان بومی استان های همجوار شامل خوزستان ، کهکیلویه و بویراحمد ، فارس و هرمزگان باید دارای یکی از شرایط ذکر شده برای بومی استان بوشهر به جز محل تولد همسر ، در استان خود باشند .
  3- فرزندان کارکنان (شاغل ، بازنشسته ، از کارفتاده و یا فوت شده ) شرکت بهره برداری نیروگاه بوشهر در صورت کسب امتیاز و شرایط مساوی درآزمون از اولویت بر خوردار می باشند.
  تذکر : گواهی فرزندان کارکنان نیروگاه باید توسط اداره امور کارکنان شرکت صادر شده باشد، در ضمن زمان ارسال گواهی پذیرفته شدگان به اطلاع آنان خواهد رسید.
  4- کارکنان شاغل در نیروگاه اتمی بوشهر از شرط سنی معاف هستند 


د- وضعیت مدرک تحصیلی:

  1. مدارک دانشگاهی داوطلبانی برای شرکت در این آزمون استخدامی قابل قبول است که از لحاظ ارزش علمی ، مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بوده و در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
  2. مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دوره های فراگیر ، آموزش باز و مکاتبه ای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری دانشگاههای دولتی مورد پذیرش نخواهد بود.
  3. تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی می باشد. مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دایم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد مورد پذیرش نخواهد بود.
  4. برای تعداد محدودی از فارغ التحصیلان دانشگاه ها با وضعیت تحصیلی مناسب و نمرات بالا امکان استفاده از امریه سربازی وجود خواهد داشت. متقاضیان استفاده از این موضوع بایستی علاوه بر تعهد ( بند 15 قسمت " م " تذکرات مهم) ، به مدت 4 سال نیز به جهت استفاده از این تسهیلات تعهد خدمت ارائه نمایند. شرط اصلی نداشتن غیبت در تاریخ اعزام به خدمت نظام وظیفه می باشد.
  5. در هر یک از رشته‌های امتحانی (مشخص شده در جدول شغل و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز جدول شماره یک) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی ¬باشد.
  6. تأئیدیه مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد.در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال بکار) استخدام داوطلب منتفی خواهد بود.

ﻫ‌‌‌ـ – مدارک مورد نیاز:

پس از انجام آزمون، پذیرفته شدگان مرحله اول لازم است مدارک زیر را ارایه نمایند. (نحوه ارسال مدارک از طریق سایت ثبت نام به اطلاع این دسته از پذیرفته شدگان خواهد رسید.

  1. اصل فیش واریزی بابت وجه ثبت نام به مبلغ 100000 (یکصد هزار) ریال
  2. گواهی سابقه کار برای آن دسته از داوطلبانی که دارای سابقه کار مربوط و معتبر می باشند با استناد به بند 2 تذکر1 قسمت ج (بدیهی است پذیرش و یا رد گواهی های ارسالی با شرکت می باشد.)
  3. مدرک تحصیلی و فتوکپی شناسنامه خود یا همسر برای داوطلبان بومی اعم از استان بوشهر و استانهای همجوار
  4. گواهی سابقه کار در نیروگاه اتمی بوشهر یا شرکتهای طرف قرارداد آن (برای شاغلین در نیروگاه بوشهر)
  5. گواهی فرزندان کارکنان نیروگاه صادره توسط امور اداری شرکت

//tabligh vpn j**