X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
سه‌شنبه 11 آبان‌ماه سال 1389
استخدام سازمان سما

 

سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی جهت تکمیل کادر اداری، مالی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و خدماتی  در سراسر ایران مورد نیاز خود در مدارس، آموزشکده های فنی و حرفه ای، حوزه دبیرخانه های مناطق و معـاونت امور سمـا واحدهای تابعـه تعـداد محدودی نیروی انسانی زن و مرد را با شرایط زیر جهت اشتغـال به صورت قراردادی تمام وقت دعوت به همکاری می نماید. داوطلبان می توانند پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعلام شده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی حداکثر تا تاریخ 20/ 8/1389 اقدام نمایند.

                                       

* شرایط داوطـلبان :

1- مسلمان یا متدین به یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (مسیحی، زرتشتی، کلیمی).

2- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت فقیه.

3- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه برای آقایان.

4- نداشتن تعهد استخدامی به وزارتخانه ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی.

5- حداکثر سن داوطلبان در تاریخ 29/12/1389 نباید بیش از 35 سال باشد. 

 

 

مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۰ آبان ماه می باشد  

 

رشته های مور نیاز برای شهر کرمان  

۱- کارشناس امور دانشجویی - مرد - لیسانس مدیریت - برنامه ریزی - علوم پایه - فنی و مهندسی کلیه رشته ها به جز کشاورزی و دام  

فوق لیسانس :‌فیزیک - ریاضی - برق - شیمی - صنایع - عمران - سیستم - مکانیک - ...   

۲- مسول دبیر خانه - زن - لیسانس مدیریت دولیت - امور اداری - حقوق  

۳- کارشناس برنامه ریزی خدمات آموزشی - مرد - لیسانس

 

رشته های  سایر شهرها را در متن  کامل آگهی  در سایت سازمان سما مطالعه نمایید .

تبصره ـ مدت خدمت وظیفه عمومی و یا حضور در جبهه و دوران اسارت آزادگان سرافراز یا سوابق خدمت تمام وقت در سازمان سما حداکثر تا 5 سال به سقف سنی اضافه شود.

6- نداشتن سوء پیشینه و اعتیاد به مواد مخدر و استعمال دخانیات.                                                                     

7- برخورداری از سلامت جسمی و روانی کامل (نداشتن معلولیتی که مانع انجام وظیفه در شغل مورد درخواست باشد).

8- داشتن حداقل معدل کل 14 برای کلیه مقاطع تحصیلی شامل دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس.

تـذکر: در موارد ذیل علاوه بر شرایط بالا، برخورداری از شرایط زیر نیز برای داوطلبان الزامی است.

الف-  برای داوطلبان کد شغلی 313 (تلفنچی)، 316 (نگهبان)، 317 (راننده) داشتن حداقل نمره انضباط 18.

توجه: انجام دوره خدمت نظام وظیفه در یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای متقاضیان شغل نگهبان.

ب- برای داوطلبان کدهای شغلی 311 (آشپز) و 312 (کارگرآشپزخانه) نمره انضباط 18 و حداقل مدرک تحصیلی سوم راهنمایی و یا دیپلم با معدل 12 و برای داوطلبان کدهای 314 (خدمتگزار،سرایدار) و 315 (باغبان) نمره انضباط 18 با مدرک تحصیلی سوم راهنمایی یا دیپلم.

9- مرتبط بودن رشته تحصیلی آخرین مدرک تحصیلی با شغل مورد نظر داوطلبان طبق جدول عناوین مشاغل به ترتیب اولویت رشته ها.

10- متقاضیان باید جهت همکاری در واحد مورد تقاضا یکی ازشرایط زیر را داشته باشند:

الف- محل تولد وی شهر مورد تقاضا و یا متولد یکی از شهرهای استان مورد تقاضا باشد.

ب- سکونت حداقل به مدت 3 سال در شهرستان مورد تقاضا (هم اکنون نیز ساکن محل باشد).

ج- همسرکارکنان دولت (لشکری ـ کشوری) که به تبع همسر خویش ساکن شهری شده باشد باید همسرشان بومی آن شهر باشد و در آن شهر سکونت داشته باشد.

11- توانایی کار با رایانه (نرم افزار Office (Word, Excel,…)) برای کلیه داوطلبان الزامی است به استثنای مشاغل کد های 311، 312، 314، 315، 316 و 317، مدارک لازم در هنگام مصاحبه اخذ خواهد شد.

 

* نحوه  ثبت نام اولیه :

1- تکمیل کامل و دقیق فرم ثبت نام درپایگاه اطلاع رسانی سازمان سما

2- پرداخت وجه ثبت نام اولیه به مبلغ 30.000 ریال به صورت اینترنتی،  

3- تأیید مندرجات فرم تقاضا.

توجه: درصورت عدم پرداخت وجه ثبت نام و یا کامل نبودن اطلاعات خواسته شده فرم ثبت نام، پرونده مورد بررسی قرار داده نخواهد شد.

 

* شـیوه انتخاب :

مرحله اول: سازمان از بین داوطلبان واجد شرایطی که بر اساس شرایط زیر دارای امتیاز بیشتری باشند، افراد را در چند برابر نیاز جهت انجام مصاحبه بومی (محلی) در شهرهای مورد تقاضا اعلام و دعوت خواهد نمود.

الف- بالاترین میانگین معدل مقاطع تحصیلی (دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس) و همچنین بالاترین معدل آخرین مدرک تحصیلی.

ب- رشته های تحصیلی که به ترتیب اولویت برای هر شغل در جدول عناوین شغلی تعیین شده است.

ج- بومی و مدت زمان ساکن بودن افراد در شهرهای مورد تقاضا.

* مدارک لازم :

پس از اعلام اسامی حائزین شرایط در مرحله اول داوطلب می بایست مدارک زیر را تکمیل و جهت شرکت درجلسه مصاحبه به واحد مورد تقاضا مراجعه نمایند.

الف- اصل و تصویر مدارک تحصیلی که در فرم تقاضای ثبت نام درج نموده است.

1- سوم راهنمایی 2- دیپلم 3- فوق دیپلم 4- لیسانس 5- فوق لیسانس 6- دکتری

توجه: تصویر ریز نمرات دروس گذرانده شده دوره های تحصیلی راهنمایی و دیپلم (سالهای آخر) الزامیست.

ب- اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم.

ج- ارائه مدارک مثبته دال بر بومی و ساکن بودن (بند 10 آگهی).

د- اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات تصویر صفحه مربوطه ضمیمه گردد).

ﻫ- اصل و تصویر گواهی نامه رانندگی برای متقاضیان شغل رانندگی.

و- برای متقاضیان شغل آشپزی و یا کارگر آشپزخانه ارائه گواهی سابقه کار الزامیست.

ز- ارائه مدارک مثبته مبنی بر تأیید خدمت در جبهه، مدت اسارت، فرزند شهید برای افراد مشمول.

ح- پرداخت هزینه مصاحبه مرحله اول به مبلغ 70.000 ریال به صورت اینترنتی (پس از دریافت تأییدیه توسط بانک پرینت تهیه و به همراه سایر مدارک خواسته شده ارائه شود).  

مرحله دوم: از افراد پذیرفته شده در مصاحبه محلی تا 3 برابر نیاز بر اساس امتیازات مکتسبه جهت شرکت در مصاحبه های تخصصی و عقیدتی و طبق برنامه تنظیمی دعوت به عمل خواهد آمد که ایشان می بایست با در دست داشتن مدارک فوق الذکر و پرداخت مبلغ 100.000 ریال بابت هزینه مصاحبه مرحله دوم که به صورت اینترنتی واریز خواهد شد در محل مصاحبه حضور به هم رسانند (پرینت پرداخت به همراه سایر مدارک ارائه گردد).

مرحله سوم: افرادیکه امتیازات لازم را کسب نموده اند بر اساس سایر ضوابط و شرایط اعلام شده و نیاز واحد مربوطه جهت طی دوره آموزشی بدو خدمت معرفی می گردند.

تذکر: 50% هزینه های دوره های آموزشی از اولین حقوق دریافتی افرادی که دوره را با موفقیت طی نموده و استخدام می شوند کسر خواهد شد و ضمناً افرادی که پس ازطی دوره از استخدام در سازمان سما منصرف می شوند مکلفند کلیه هزینه های دوره و سایر هزینه های مربوط را پرداخت نمایند که بدین منظور تضمین های لازم قبل از شرکت در دوره از کلیه افراد اخذ خواهد شد.

توجه : شرکت در دوره آموزشی بدو خدمت به منزله پذیرش نهائی افراد تلقی نخواهد شد و داوطلبان طبق ضوابط و مقررات در صورت موفقیت در دوره و بر اساس نیاز واحد به همکاری دعوت خواهند گردید.

- پذیرش و بکارگیری افراد پس از طی مراحل فوق منوط به میزان پذیرش تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان در واحد متقاضی بوده و در غیر اینصورت سازمان تعهدی در جذب پذیرفته شدگان نخواهد داشت لیکن هزینه های پرداختی فرد پذیرفته شده مسترد خواهد شد.

- کلیه افرادی که هم اکنون بر طبق مجوزهای سازمان سما به صورت قراردادی موقت همکاری می نمایند در صورت داشتن شرایط و اعلام نیاز واحد به رسته شغلی آنها و تمایل به ادامه همکاری در سازمان سما لازم است با تکمیل فرم ثبت نام در این طرح شرکت نمایند. ودرصورت عدم شرکت ادامه همکاری آنان میسر نخواهد بود.

نکات قابل توجه در هنگام تکمیل فرم تقاضا:

1- چنانچه به مراکز خصوصی یا کافی نت ها جهت تکمیل فرم مراجعه می نمائید، رأساً اقدام به تکمیل فرم کنید زیرا مسئولیت هرگونه اطلاعات غلط در فرم تکمیلی بر عهده شما خواهد بود.

2- پس از تکمیل فرم تقاضا قبل از اقدام به تأیید اطلاعات مندرج، آن را مجدداً مطالعه نموده و در صورت اطمینان از مندرجات، آن را تأیید نمایید.

تذکرات مهم:

1- چنانچه داوطلبی درفرم تقاضا اطلاعات نادرست (سهوی یا عمدی) درج نموده باشد و در روز مصاحبه پس از تطبیق مدارک وی این موضوع محرز گردد از شرکت در جلسه مصاحبه محروم خواهد شد و مسئولیت آن برعهده وی خواهد بود

2- داوطلبان می بایست در روز مصاحبه کلیه مدارک خود را به همراه داشته باشند در غیر اینصورت هیچ عذری از آنان پذیرفته نخواهد شد.

3- هر داوطلب حق ثبت نام فقط در یک شغل و یک شهر را با شماره ملی خواهد داشت، چنانچه داوطلبی اقدام به دو بار ثبت نام کرده باشد در هر مرحله از طرح حذف درخواست خواهد شد.

4- در استخدام سازمان انتقال از یک شهر به شهر دیگر وجود ندارد، بنابراین متقاضیان فقط در شهر محل سکونت خود داوطلب شوند.

5- با توجه به عدم استرداد وجه ثبت نام از سوی سازمان داوطلبان محترم توجه نمایند در صورت داشتن ضوابط مندرج دراین آگهی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

6- افرادی که قبلاً در واحدهای تابعه دانشگاه آزاد اسلامی و سما مشغول به کار بوده اند و به علت صدور حکم کمیته های انضباطی اخراج شـده اند یا به دلیل عدم رضایت از عملکرد قرارداد آنها تمدید نشده و با آنان تسویه حساب شده است نمی توانند در این طرح شرکت کنند.

7- فرزندان شهدا، ایثارگران و فرزندان آنان در انتخاب نهایی و در شرایط مساوی حق تقدم خواهند داشت (با ارائه مدارک معتبر).

8- کسانی که منسوبین آنها در استخدام حوزه سما و واحد دانشگاه آزاد اسلامی محل خدمت باشند نمی توانند متقاضی استخدام در آن شهرستان باشند لیکن درخواست استخدام آنان برای سایر شهرستانهای استان مجاز می باشد. به عنوان مثال اگر متقاضی یکی از بستگان وی در حوزه واحد دانشگاه دزفول یا معاونت سما واحد مذکور و مراکز آموزشی تابعه مشـغول به کار می باشد، اجازه ثبت نام جهت مشاغل حوزه معاونت سما، مدارس و آموزشکده های تابعه دزفول را نخواهد داشت.

منسوبین شامل: پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان آنان؛ فرزند و همسر و فرزندان وی؛ عمو، عمه، خاله، دائی و همسر و فرزندان آنان، نسبت های مذکور مربوط به فرد پذیرفته شده و همسر وی با کارمند و همسر کارمند می باشد.

9- اطلاعیه مربوط به پذیرفته شدگان مرحلة اول جهت شرکت در مصاحبة بومی (محلی) در دهه سوم آبان ماه 89 در سایت سازمان اعلام خواهد شد.

10- از پذیرفته شدگان مرحلة دوم به منظور شرکت در مصاحبه عقیدتی و تخصصی شغلی در دهه دوم آذر ماه 89 دعوت (کتبی یا تلفنی) به عمل خواهد آمد.

11- در مرحلة سوم از پذیرفته شدگان دردهه اول دی ماه 89 توسط واحدهای مربوطه به صورت کتبی دعوت به عمل خواهد آمد تا در دورةآموزشی بدو خدمت که در دهه دوم دی ماه برگزار خواهد شد شرکت نمایند و در صورت موفقیت در دوره با توجه به موارد مطروحه در شیوه انتخاب و به شرط دایر بودن واحدهای آموزشی سما (آموزشکده ـ مدارس سما)  به صورت قراردادی به کار گمارده خواهند شد و در صورت نیاز بنا به تشخیص سازمان نسبت به جابجایی آنان درسطح مناطق تابعه سازمان اقدام میگردد؛ شایان ذکر است سازمان افراد را بصورت قرارداد شش ماهه بکارگیری خواهد نمود، این قرارداد در صورت رضایت واحد مورد تقاضا از عملکرد وی تمدیدخواهد شد.

12- افراد پذیرفته شده نهائی، متعهد خواهند شد که در صورت نیاز سازمان به همکاری آنها و رضایت از خدمت حداقل مدت پنج سال با سازمان و در واحد سمائی که پذیرفته شده اند همکاری نمایند؛ چنانچه در خلال این مدت فرد پذیرفته شده از کارایی لازم برخوردار نبوده و به دلایل دیگر به همکاری وی نیاز نباشد سازمان می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید و فرد پذیرفته شده حق اعتراض نخواهد داشت.

//tabligh vpn j**