X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
شنبه 1 آبان‌ماه سال 1389
استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

موسسه مالی و اعتباری عسکریه به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در ادارات مرکزی و شعب خود، از افراد واجد شرایط مرد  در شهر تهران دعوت به همکاری می نماید . بدیهی است شروع همکاری منوط به قبولی در آزمون کتبی و طی مراحل استخدامی موسسه، انجام مصاحبه تخصصی و گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی می باشد . اعتقاد به ارزش آفرینی در حد اعلاء برای مشتریان و سهامداران ، آشنائی با فناوری اطلاعات و ارتباطات ، داشتن روحیه تحول  آفرینی ، خلاقیت ، نوآوری و تسلط بر امور اجرائی کار در ادارات مرکزی و شعب بر  حسب شغل مورد تقاضا ، مورد تاکید و توجه ویژه موسسه خواهد بود.شغل مورد نیاز: متصدی امور بانکی و کادر ادارات مرکزی

مدارک مورد نیاز: لیسانس با گرایش­های تحصیلی امور بانکی –ریاضی (بجز گرایش دبیری) مدیریت - اقتصاد -  آمار – حسابداری و کامپیوتر

معدل:      15

 


الف : شرایط داوطلبین :

1-    تابعیت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد و التزام به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه.

2-  عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در سایر سازمانها، نهادها، موسسات دولتی یا وابسته به دولت، بانکها و یا سایر موسسات مالی و اعتباری خصوصی.

3-    دارا بودن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی طبق تائید پزشک معتمد موسسه.

4-    عدم استعمال دخانیات و یا اعتیاد به هرگونه مواد مخدر.

5-    عدم سابقه محکومیت جزائی و عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی.

6-    دید کامل بدون عینک ( میزان دید هر چشم 10/10)ب : شرایط اختصاصی :

1-    حداکثر سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس 29 سال می­باشد.

2-    انجام خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (به استثنای معافیت پزشکی)د : مدارک مورد نیاز :

1-  فرم تکمیل شده مطابق نمونه مندرج در آگهی ( ارسال تصویر فرم مذکور در صورت حفظ اندازه ظاهری آن قابل قبول می­باشد)

2-  گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر ICDl 

3- یک برگ تصویر خوانای شناسنامه عکس­دار (صفحه اول) در صورت داشتن توضیحات، ارسال تصویر آخرین صفحه شناسنامه الزامی است.

4-    تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت.

5-    تصویر گواهینامه پایان تحصیلات (ذکر حکم فراغت از تحصیل و معدل کل در مدرک تحصیلی ارسالی الزامی می­باشد- امکان جذب دانشجویان در حال تحصیل مقدور نمی­باشد)

6-    تصویر کارت ملی.

7-    عکس 4×3 جدید رنگی تمام رخ با قید مشخصات در پشت عکس (سه قطعه)

8-  اصل رسید فیش نقدی به مبلغ 70000 ریال قابل واریز به حساب 2111420 نزد موسسه مالی و اعتباری عسکریه شعبه مرکزی، قابل پرداخت در کلیه شعب موسسه در سطح کشور یا حساب سپهر 0100816598004 به نام موسسه مالی و اعتباری عسکریه.ج: سایر نکات :

1-    به مدارکی که ناقص بوده و یا بعد از تاریخ تعیین شده ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2-    مدارک ارسالی و هزینه ثبت نام قابل برگشت نمی­باشد.

3-    ارسال مدارک ثبت نام و شرکت در فرایند استخدام و طی مراحل مربوطه هیچ گونه تعهدی برای موسسه جهت استخدام و یا هرگونه همکاری با داوطلبان ایجاد نمی­نماید و موسسه در استخدام یا عدم استخدام افراد مختار است.

4-  چنانچه در هریک از مراحل، تخلف متقاضی از شرایط اعلام شده در متن آگهی محرز گردد، موسسه اختیار دارد نسبت به ممانعت از ادامه مراحل اقدام نماید.

5-  بکارگیری و عقد قرارداد با داوطلبان منوط به طی شدن مراحل استخدام، گذراندن موفقیت آمیز  دوره­های آموزشی و موافقت نهایی موسسه می­باشد.

6-  داوطلبان واجد شرایط باید پس از ثبت نام , شخصا" با همراه داشتن کارت شناسائی معتبر جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ 20 آبان ماه 89 از ساعت 15 لغایت 19 به آدرس تهران-خیابان قائم مقام فراهانی=پایین تر از دکتر بهشتی-خیابان هشتم-پلاک 19 اداره مرکزی موسسه مالی و اعتباری عسکریه مراجعه نمایند.

7-    زمان برگزاری آزمون 89/8/21خواهد بود.

8- محل برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت به اطلاع خواهد رسید.

9-    مواد آزمون شامل: هوش و ریاضی – اقتصاد - زبان خارجی – زبان و ادبیات فارسی – معارف اسلامی  می­باشد.

10-  ایثارگران و خانواده­های محترم شهدا – مفقودین – جانبازان در صورت احراز شرایط و ارائه گواهی از مراجع ذی صلاح در شرایط مساوی از اولویت برخوردار خواهند بود.متقاضیان حائز شرایط، لازم است یک قطعه عکس پشت نویسی شده را بر روی فرم ثبت نام الصاق و سایر مدارک را به ترتیب بند 1 تا 7 قسمت (د) تنظیم و حداکثر تا تاریخ  89/8/6 پست سفارشی به نشانی تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- پایین تر از دکتر بهشتی-خیابان هشتم-پلاک 19 اداره مرکزی موسسه مالی و اعتباری عسکریه - اداره کارگزینی ارسال نمایند.

مقتضی است هنگام ارسال مدارک از پاکت قطع 25×17 استفاده و عبارت درخواست همکاری در موسسه مالی و اعتباری عسکریه بر روی آن قید شود.

(( موسسه از پذیرش هرگونه تقاضای حضوری معذور است ))جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با شماره تلفن­های88548143-021 و 40- 88548136 -021 داخلی 122 و 121تماس حاصل نمایید.

//tabligh vpn j**