X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
پنج‌شنبه 1 مهر‌ماه سال 1389
فراخوان عمومی استخدام عضو هیات علمی

فراخوان عمومی استخدام عضو هیات علمی پژوهشی

مرکز تحقیقات و مطالعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران عضو هیات علمی پژوهشی استخدام می نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این مرکز به منظور تامین عضو هیات علمی پژوهشی موردنیاز خود از افراد واجدشرایط با مدرک دکتری تخصصی ph.d دعوت به همکاری می شود.
بر این اساس، از آقایان با مدرک دکتری تخصصی علوم اجتماعی، حقوق، جغرافیا، مدیریت و فناوری اطلاعات دعوت می شود.
حداکثر تا تاریخ 15 مهر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


دانشکده علوم حدیث هیئت علمی جذب می‌کند

دانشکده علوم حدیث به عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرکز تخصصی آموزش دانشگاهی در زمینۀ علوم و معارف حدیثی، قصد جذب هئیت علمی از متقاضیان واجد شرایط دارد.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم حدیث،‌‌ این دانشکده در نظر دارد به منظور تکمیل کادر هیئت علمی در دو بخش حضوری و مجازی در رشته‌های کارشناسی علوم حدیث و علوم و معارف قرآن، کارشناسی ارشد علوم حدیث،فقه و مبانی حقوق اسلامی و علوم قرآن و حدیث، از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد، سطح 3 حوزه، دکتری و سطح 4 حوزه و دانشجویان مقطع دکتری با تخصص‌های «علوم و معارف قرآن»، «علوم حدیث»، «زبان و ادبیات عرب»، «فلسفه (با تخصص اخلاق و کلام)»، «کلام اسلامی» و «فقه و حقوق» به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می‌نماید.
لازم به ذکر است:از آنجا که بر اساس ضوابط جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها به صورت متمرکز و از طریق نام‌نویسی در سامانۀ مربوط در وزارت علوم انجام می‌پذیرد، لازم است متقاضیان همکاری، تا پایان شهریور‌ماه ضمن مراجعه به این سامانه، در هنگام نام‌نویسی، این دانشکده را به عنوان اولویت نخست خود انتخاب کنند.

هیئت علمی دانشگاه با مدرک حوزوی در پردیس قم عضو می‌پذیرد

رئیس پردیس قم دانشگاه تهران از جذب عضو هیئت علمی دانشگاه با دارا بودن مدرک حوزوی در پردیس قم دانشگاه تهران خبر داد.
حجت‌الاسلام رضا برنجکار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه تقریباً نیمی از اساتید پردیس قم از جمله دانش‌آموختگان حوزه علیمه هستند، تصریح کرد: اکثر این اساتید مدرک دانشگاهی نیز دارند و با مدرک دانشگاهی جذب هیئت علمی دانشگاه شده‌اند.
رئیس پردیس قم دانشگاه تهران اظهار داشت: در اکثر دانشگاه‌ها مدرک حوزوی از اعتبار لازم برای استخدام اعضای هیئت علمی برخوردار نیست و اساتید حوزوی برای جذب لازم است تا مدرک دانشگاهی معتبر داشته باشند.
وی ادامه داد: در سال‌های گذشته وزارت علوم تصویب کرده بود که اساتیدی که دارای مدرک حوزوی هستند، باید یک سری امتحانات و مصاحبه‌ها را با عنوان طرح خبرگان بگذرانند و با گذر از یک دوره طولانی مدرک معادلی را برای جذب در دانشگاه‌ها می‌گرفتند.
برنجکار خاطرنشان کرد: این طرح از سال‌ها پیش در وزارت علوم در حال اجرا بوده است و هم‌اکنون چند تن از اعضای هیئت علمی قدیمی پردیس با مدرک خبرگان در پردیس قم دانشگاه تهران استخدام شده‌اند و هم‌اکنون رو به بازنشگستگی هستند.
* امسال یک استاد با صرف مدرک حوزوی عضو هیئت علمی پردیس شد
وی در ادامه با بیان اینکه ما با این طرح موافق نبودیم و مدرک حوزوی را دارای اعتبار لازم برای استخدام در دانشگاه می‌دانستیم، تصریح کرد: امروزه چندی است که دیگر اساتید پردیس با صرف دارا بودن مدرک حوزوی پذیرفته می‌شوند.
رئیس پردیس قم دانشگاه تهران اظهار داشت: از زمانی که فرهاد رهبر به ریاست دانشگاه تهران منصوب شده است، به شدت پیگیر این قضیه است که اساتید را با مدرک حوزوی در این دانشگاه بپذیریم.
وی ابراز داشت: فرهاد رهبر نیز بر این اعتقاد است که مدرک حوزوی اعتبار لازم را دارد و بارها تصریح کرده است که مگر شهید مرتضی مطهری با مدرک حوزوی در دانشگاه تهران تدریس نمی‌کرد و بهترین استاد دانشگاه نبود.
برنجکار با بیان اینکه صرف سواد عالی برای تدریس کفایت نمی‌کند، خاطرنشان کرد: هر استادی لازم است که به مسائل فن بیان آشنایی داشته باشد و از قدرت بیان برخوردار باشد.
وی در پایان اظهار داشت: به همین دلیل اساتید باید پس از چند سال تدریس و گذراندن خطا و آزمون و به دست آوردن ارزشیابی مورد نیاز به عنوان عضو هیئت علمی استخدام شوند و در این راستا امسال یک استاد با صرف مدرک حوزوی عضو هیئت علمی پردیس شد.

//tabligh vpn j**