X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 10 مرداد‌ماه سال 1389
مرکز ملی جهانی شدن استخدام می کند

مرکز ملی جهانی شدن طی اطلاعیه ای از استخدام 20 نفر از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در شهر تهران خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازار کار، این مرکز به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه، گزینش و به صورت پیمانی استخدام می کند.
بر این اساس، از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا در رشته های مدیریت و برنامه ریزی آموزشی،تحقیقات آموزشی، تکلونوژی آموزشی،آموزش و پرورش ابتدایی، اقتصاد نظری ، اقتصادبازرگانی، اقتصاد پول و بانکداری و ........ می باشد.برای ثبت نام حداکثر تا تاریخ 27/5/89  اقدام نمایند.

فرم استخدام در کافی نت موجود می باشد .

·         آشنایی کافی به یک زبان خارجی (انگلیسی ـ آلمانی ـ فرانسه) برای کلیه رشته‌ها شغلی .....

·         شرایط عمومی استخدام:

-     تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

-         تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

-         داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

-         عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی مؤثر

-         داشتن سلامت جسمانی و روانی برای انجام کاری که استخدام می شوند

-         نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی

-         داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

-         التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

 

شرایط اختصاصی استخدام:

-    حداقل سن 25 سال و حداکثر سن برای مقطع فوق لیسانس 32 و برای مقطع دکتری 34 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی.

تبصره:

تبصره: موارد ذیل به شرط تأییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف) داوطلبانی که در جبهه‌‌های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) بطور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل

ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان 5 سال

ج) آزادگان از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

د) داوطلبانی که بصورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه، شهرداری‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آن‌ها مستلزم ذکر نام است، مؤسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و مؤسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آنها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان خدمت غیررسمی آنها.


 

مدارک مورد نیاز:

1-     تکمیل برگ درخواست شغل (با دقت و خوانا تکمیل گردد).

2-     تصویر آخرین مدرک تحصیلی

3-     تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)

4-     تصویر کارت ملی (دورو)

5-     تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)

6-  رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 50000 ریال به حساب جاری 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمون‌های تخصصی و آزمون عمومی داوطلبان استخدام (ایثارگران پنجاه درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه معاف می‌باشند).

7-     دو قطع عکس 4×3 جدید تمام رخ، پشت نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت‌نام الصاق شود).

8-     مدرک دال بر ایثارگری، معلولین عادی و بومی بودن حسب مورد از مراجع ذیربط.

 

نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان واجد شرایط مدارک لازم را به ترتیب ذکر شده در پاکت A4 قرار داده و حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ 19/5/89 با پست پیشتاز به صندوق پستی شماره 775 – 14395 ارسال و یا حضوراً به دبیرخانه مرکز به نشانی تهران خیابان سعادت‌آباد ـ خیابان هجدهم ـ پلاک 17 تحویل نمایند.

به مدارک ناقص و یا مدارکی که بعد از پایان مهلت ثبت‌نام به پست تحویل و یا از هر طریق دیگر ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک ارسالی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

 

زمان توزیع کارت:

کارت ورود به جلسه آزمون توانمندی‌های عمومی و تخصصی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 27/5/89 در محل مرکز جهانی شدن واقع در تهران – سعادت آباد – خیابان هجدهم، پلاک 17 توزیع خواهد شد. زمان و محل برگزاری آزمون در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

مواد آزمون عبارتند از:

الف آزمون توانمندی‌های عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی عمومی و ریاضی و آمار مقدماتی، فن آوری اطلاعات، معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی که به تعداد (100) سئوال چهار گزینه ای (با اعمال نمره منفی برای پاسخ غلط) طراحی خواهد شد.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سئوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.

ب ـ آزمون تخصصی شامل سؤالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می‌باشد.

 

تذکرات:

1-  ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که 9 ماه متوالی یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده‌های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کار افتاده کلی غیر قادر به کار درصورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.


 

1-1-از کل مجوز استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که 25 درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و 5 درصد باقیمانده به سایر ایثارگران اختصاص دارد.25 درصد سهمیه فرزندان شاهد و جانبازان، از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شده و در حال جذب هستند. فرزندان معظم شاهد که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‌اند می‌توانند در آزمون ثبت نام نمایند و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره‌مند شوند. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند، انجام خواهد شد.

2-1-استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران و فرزندان شاهد و جانبازان از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

3-1-در گواهی خانواده جانبازان می‌بایست جمله "عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیرقادر به کار" قید شود، در غیر اینصورت این افراد نمی‌توانند از مزایای بند یک تذکرات بهره‌مند شوند.

4-1-جانبازان و خانواده محترم شهدا درصورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

2- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

3- انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده‌ا ند، و بر اساس نمره فضلی آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

4- الویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان، به ترتیب با داوطلبان بومی، شاغلین غیررسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق و شاغلین غیررسمی مرکز ملی جهانی شدن خواهد بود.

ضمناً بومی، به افرادی اطلاق می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند:

الف ـ تمامی سالهای تحصیلی دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام گذرانده باشند.

ب ـ محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ج ـ فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتی که محل (3) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشند نیز بومی تلقی می‌شوند.

داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال دارند.

5- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح از خدمت دولتی منع شده باشند.

6- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین به مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

7- در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

8- مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 3 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

9- انتخاب نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.ردیف

عنوان رشته و

طبقه شغلی

تعداد مورد نیاز

شرایط احراز

1

کارشناس امور آموزشی

 

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی، تحقیقات آموزشی، تکنولوژی آموزشی، آموزش و  پرورش ابتدایی

 

2

کارشناس مطالعات اقتصادی

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:اقتصاد نظری، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد پول و بانکداری، اقتصاد بین الملل، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی

 

3

 

کارشناس مطالعات اجتماعی

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:علوم اجتماعی، پژوهشگری علوم اجتماعی، جامعه‌شناسی، ارتباطات اجتماعی، تاریخ و تمدن ملل اسلامی

 

4

کارشناس امور فرهنگی

2

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:مدیریت امور فرهنگی، برنامه ریزی امور فرهنگی، فرهنگ و ارتباطات، پژوهشگری علوم اجتناعی، برنامه ریزی علوم اجتماعی،جامعه شناسی، مطالعات خانواده

 

5

کارشناس محیط زیست

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:مهندسی طراحی محیط زیست، برنامه‌ریزی و مدیریت آموزش محیط زیست، زیست‌شناسی با گرایش‌های (علوم گیاهی، جانوری، میکروبیولوژی) محیط زیست، مهندسی شیمی با گرایش مهندسی محیط زیست

 

6

 

محقق

 

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:بهداشت، پزشکی عمومی، تغذیه

 

7

کارشناس تحلیل‌گر سیستم

2

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:مدیریتIT  ، مهندسی IT، مدیریت سیستم‌ و بهروری، آمار و کامپیوتر، برنامه‌ریزی و تحلیل سیستمها، مدیریت با گرایش (مدیریت سیستمها، تحقیق در عملیات)

 

8

کارشناس امور هنری

 

2

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:فلسفه و هنر، پژوهش هنر، طراحی صنعتی

 

9

کارشناس امور دینی

2

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:الهیات و معارف اسلامی، فقه و حقوق اسلامی، علوم اسلامی، حقوق اسلامی، فقه و مذاهب اسلامی، معارف اسلامی، تحصیلات حوزه ای در حد خارج، فلسفه و حکمت اسلامی، پژوهش عرفان اسلامی، اندیشه های سیاسی در اسلام

 

10

کارشناس امور حقوقی

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:حقوق بین‌الملل

 

11

کارشناس امور بین‌الملل

5

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:روابط سیاسی، علوم سیاسی، دیپلماسی و سازمان‌های بین‌الملل، حقوق‌ بین‌الملل، روابط بین‌الملل، حقوق بین‌الملل عمومی

 

12

کارشناس برنامه‌ریزی

1

دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی:مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک، برنامه‌ریزی منطقه‌ای، برنامه‌ریزی فرهنگی یا اجتماعی و اقتصادی

 

//tabligh vpn j**