X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
سه‌شنبه 1 تیر‌ماه سال 1389
استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه خراسان - سیستان

موسسه مالی و اعتباری عسکریه به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در منطقه یک کشور (شامل: استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان)، از افراد واجد شرایط مرد در استانهای فوق الذکر دعوت به همکاری می نماید . بدیهی است شروع همکاری منوط به قبولی در آزمون کتبی و طی مراحل استخدامی موسسه، انجام مصاحبه تخصصی و گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی می باشد . اعتقاد به ارزش آفرینی در حد اعلاء برای مشتریان و سهامداران ، آشنائی با فناوری اطلاعات و ارتباطات ، داشتن روحیه تحول  آفرینی ، خلاقیت ، نوآوری و تسلط بر امور اجرائی کار در ادارات مرکزی و شعب بر  حسب شغل مورد تقاضا ، مورد تاکید و توجه ویژه موسسه خواهد بود.


رشته :متصدی امور بانکی و کادر ادارات مرکزی -  لیسانس با گرایش­های تحصیلی امور بانکی ریاضی (بجز گرایش دبیری) مدیریت - اقتصاد - آمار حسابداری و کامپیوتر - معدل ۱۵فرم تقاضا را می توانید از اینجا دانلود کنید

تابعیت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد و التزام به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه.

2-  عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در سایر سازمانها، نهادها، موسسات دولتی یا وابسته به دولت، بانکها و یا سایر موسسات مالی و اعتباری خصوصی.

3-    دارا بودن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی طبق تائید پزشک معتمد موسسه.

4-    عدم استعمال دخانیات و یا اعتیاد به هرگونه مواد مخدر.

5-    عدم سابقه محکومیت جزائی و عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی.

6-    دید کامل بدون عینک ( میزان دید هر چشم 10/10)

 

-    حداکثر سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس 29 سال می­باشد.

2-    انجام خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (به استثنای معافیت پزشکی)


مدارک

فرم تکمیل شده مطابق نمونه مندرج در آگهی ( ارسال تصویر فرم مذکور در صورت حفظ اندازه ظاهری آن قابل قبول می­باشد)

2-  یک برگ تصویر خوانای شناسنامه عکس­دار (صفحه اول) در صورت داشتن توضیحات، ارسال تصویر آخرین صفحه شناسنامه الزامی است.

3-    تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت.

4-    تصویر گواهینامه پایان تحصیلات (ذکر حکم فراغت از تحصیل و معدل کل در مدرک تحصیلی ارسالی الزامی می­باشد- امکان جذب دانشجویان در حال تحصیل مقدور نمی­باشد)

5-    تصویر کارت ملی.

6-    عکس 4×3 جدید رنگی تمام رخ با قید مشخصات در پشت عکس (سه قطعه)

7-  اصل رسید فیش نقدی به مبلغ 70000 ریال قابل واریز به حساب 2111420 نزد موسسه مالی و اعتباری عسکریه شعبه مرکزی، قابل پرداخت در کلیه شعب موسسه در سطح کشور یا حساب سپهر 0100816598004 به نام موسسه مالی و اعتباری عسکریه.

 

-    به مدارکی که ناقص بوده و یا بعد از تاریخ تعیین شده ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2-    مدارک ارسالی و هزینه ثبت نام قابل برگشت نمی­باشد.

3-    ارسال مدارک ثبت نام و شرکت در فرایند استخدام و طی مراحل مربوطه هیچ گونه تعهدی برای موسسه جهت استخدام و یا هرگونه همکاری با داوطلبان ایجاد نمی­نماید و موسسه در استخدام یا عدم استخدام افراد مختار است.

4-  چنانچه در هریک از مراحل، تخلف متقاضی از شرایط اعلام شده در متن آگهی محرز گردد، موسسه اختیار دارد نسبت به ممانعت از ادامه مراحل اقدام نماید.

5-  بکارگیری و عقد قرارداد با داوطلبان منوط به طی شدن مراحل استخدام، گذراندن موفقیت آمیز  دوره­های آموزشی و موافقت نهایی موسسه می­باشد.

6-  داوطلبان واجد شرایط باید پس از ثبت نام , شخصا" با همراه داشتن کارت شناسائی معتبر جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ 17 تیرماه 89 از ساعت 15 لغایت 19 به آدرس مشهد-خیابان شهید مطهری، نبش مطهری شمالی 10، ساختمان شماره 274 سرپرستی منطقه یک کشور مراجعه نمایند.

7-    محل و زمان برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت به اطلاع خواهد رسید.

8-    مواد آزمون شامل: هوش و ریاضی اقتصاد - زبان خارجی زبان و ادبیات فارسی معارف اسلامی  می­باشد.

9-  ایثارگران و خانواده­های محترم شهدا مفقودین جانبازان در صورت احراز شرایط و ارائه گواهی از مراجع ذی صلاح در شرایط مساوی از اولویت برخوردار خواهند بود.

10- اولویت جذب نیرو در هر شهر با نیروی بومی همان منطقه است.

 

متقاضیان حائز شرایط، لازم است یک قطعه عکس پشت نویسی شده را بر روی فرم ثبت نام الصاق و سایر مدارک را به ترتیب بند 1 تا 7 قسمت (د) تنظیم و حداکثر تا تاریخ  89/4/8 پست سفارشی به نشانی مشهد مقدس خیابان شهید مطهری شمالی نبش مطهری شمالی 10 ساختمان 274 سرپرستی منطقه یک کشور- اداره کارگزینی ارسال نمایند.

مقتضی است هنگام ارسال مدارک از پاکت قطع 25×17 استفاده و عبارت درخواست همکاری در موسسه مالی و اعتباری عسکریه بر روی آن قید شود.


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با شماره تلفن­های

شماره تلفنهای 7282804-0511 و 10- 7284000 -0511 داخلی 252 و 253

تماس حاصل نمایید.

 


//tabligh vpn j**