X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1389
استخدام فوری در شرکت داتیس امرتات تهران

شرکت توسعه گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات بین المللی داتیس امرتات شرکت امرتات مجری طرح های گسترده فناوری اطلاعات و ارتباطات در نظر دارد برای تکمیل کادر فعلی خود  از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید .
فعالیت این شرکت اجرای پروژه های فناوری اطلاعات – بستر های نرم افزاری- ارتباطات و واردات و پشتیبانی از قطعات و دستگاه های کامپیوتری و دیجیتال می باشد


برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://emertatco.com/portal
شرکت داتیس امرتات در نظر دارد تعدادی نیروی جدید را در 3 نوبت استخدام می نماید :

۱-  استخدام فوری در شرکت تا پایان اواسط اردیبهشت
2- گروه دوم استخدام در پروژه های آتی شرکت از تابستان 1389 به بعد
3-  دعوت از دانشجویانی که باید دوره کار آموزی خود را بگذرانند


یاد آور می شود پیش از این آگهی استخدام قبلی و اطلاعات وارده در آن همچنان معتبر می باشد و لازم نیست عزیزانه که فرم قبلی را پر نموده اند فرم جدید را پر نمایند.
 
ثبت نام این استخدام از طریق اینترنت صورت می پذیرد برای ثبت نام پس از مطالعه مشاغل مورد نیاز شرکت داتیس امرتات بر روی لینک زیر ان کلیک کنید.


شرایط عمومی :1-1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور .
1-2-
عدم سوء پیشینه کیفری .
1-3-
داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی .
1-4-
دارا بودن برگ پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان مرد .
1-5-
عدم اشتغال و تعهد کار در مراکز دولتی و همچنین عدم استخدام بصورت پیمانی یا رسمی .


شرایط مدرک
تحصیلی: دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
چگونگی ثبت
نام:استخدام فوری مشاغل لیست قرمز تا پایان ساعت اداری 25 اردیبهشت ماه امکان ثبت نام وجود دارد و پس از آن فقط مشاغل لیست نارجی قابل ثبت نام می باشندداوطلبان در صورت داشتن شرایط مندرج در این اگهی می توانند از روز دوشنبه مورخ 06/02/89 تا حداکثر پایان تیر ماه 89 برای مشاغل غیر فوری از لینک ثبت نام اینترنتی استخدام بر روی این جمله کلیک کنید
مقابل 
نسبت به ثبت نام اقدام نمایند
. بدیهی است فرصت اعلام شده جهت ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد .بمنظور جلوگیری از مشکلات بعدی و اطمینان از صحت ثبت نام درخواست می شود اطلاعات خود را با دقت کامل تکمیل نمائید.


تذکرات مهم

1-
ثبت نام فقط در رشته ها و گرایشهای تحصیلی که در جداول اعلام شده مجاز خواهد بود . بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته ها و گرایشهای تحصیلی مشابه جداً خودداری نمایید.زیرا در هر مرحله ای از استخدام موضوع درخواست آنان منتفی خواهد شد.
چنانچه در هر مرحله ای از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در آگهی استخدامی باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان منتفی خواهد شد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.

//tabligh vpn j**