X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1389
زمان و مکان آزمون استخدامی پتروشیمی رازی

زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون شرکت پتروشیمی رازی اعلام شد.
به گزارش خبرنگار بازارکار آستارکی رییس منابع انسانی شرکت پتروشیمی رازی اعلام کرد: داوطلبان جهت دریافت کار و اطلاع از محل حوزه امتحانی می‌بایست از ساعت 8 صبح روز جمعه مورخ 27/1/89 لغایت چهارشنبه مورخ 1/2/89 به سایت این شرکت مراجعه کنند.
وی با اشاره به اینکه این آزمون به صورت همزمان در سه حوزه ماهشهر، تهران و شیراز برگزار می‌شود افزود: این آزمون استخدامی راس ساعت 10 صبح روز جمعه سوم اردیبهشت 89 به طور همزمان در این سه حوزه برگزار خواهد شد.
رییس منابع انسانی شرکت پتروشیمی رازی با اشاره به اینکه سه هزار و 939 نفر در این آزمون استخدامی شرکت کرده‌اند ادامه داد: نتایج اولیه دو تا سه برابر ظرفیت چند هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تمامی فرآیند استخدام از طریق سایت اطلاع‌رسانی می‌شود گفت: پس از دریافت اسامی پذیرفته‌شدگان چندین برابر ظرفیت با برگزاری مصاحبه عمومی و روانشناختی، گزینش و... اسامی نهایی اعلام خواهد شد.
آستارکی با اشاره به اینکه زمان دقیق مشغول به کار شدن پذیرفته‌شدگان معلوم نیست افزود: در تلاشیم با انجام فرآیند گزینش هر چه زودتر پذیرفته‌شدگان مشغول به کار شوند.
وی با اشاره به اینکه شرکت پتروشیمی رازی با توجه به خصوصی بودن هزینه‌های زیادی را برای برگزاری این آزمون استخدامی انجام داده عنوان کرد: با ثبت‌نام اینترنتی با تمامی افراد به صورت یکسان برخورد شده و سعی کردیم یک بانک اطلاعاتی جامع برای استخدام‌های آینده نیز تهیه کنیم.
رییس منابع انسانی شرکت پتروشیمی رازی با بیان اینکه آزمون دروس اصلی و تخصصی رشته‌ها برگزار می‌شود از داوطلبان خواست طی روزهای آینده برنامه‌ریزی لازم را جهت حضور در آزمون به عمل آورند.
لازم به ذکر است داوطلبان می‌توانند با پایگاه اینترنتی شرکت پتروشیمی رازی به نشانی www.RAZIP.com  می‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه و حوزه برگزاری آزمون اقدام کنند.

//tabligh vpn j**