X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
چهارشنبه 25 فروردین‌ماه سال 1389
دعوت به همکاری در شرکت پتروشیمی رازی

شرکت پتروشیمی رازی واقع در استان خوزستان شهرستان بندر ماهشهر و شهر بندر امام خمینی (ره) استخدام می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این شرکت از آقایان واجدشرایط جهت شرکت در آزمون و مصاحبه، دعوت نموده است.
بر این اساس، از آقایان با مدرک کارشناسی و کارشناسی‌ارشد مهندسی شیمی، شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و مهندسی عمران دعوت به همکاری می‌شود.
حداکثر سن برای جذب دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی 28 و کارشناسی‌ارشد 31 سال اعلام شده است. 
 

 حداکثر تا بیست و سوم فروردین نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند 

ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می گیرد

 شرکت پتروشیمی رازی (خصوصی) واقع در استان خوزستان شهرستان بندرماهشهر و شهر بندرامام خمینی (ره) طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی ، تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی از داوطلبان واجد شرایط مندرج در آگهی دعوت به همکاری از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه فنی / تخصصی و روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.  

 

مقطعردیفرشته تحصیلیگرایش تحصیلیتعدادشرایط
کارشناسی و کارشناسی ارشد1مهندسی شیمی شیمی ، پتروشیمی و پالایش گاز24 نفر مردحداقل50 % بومی
2شیمی محض و کاربردی / تجزیه (ارشد)3 نفر مرد"
3مهندسی مکانیکحرارت و سیالات ، طراحی جامدات – ساخت و تولید11 نفر مرد"
4مهندسی برققدرت 6 نفر مرد"
5مهندسی برقالکترونیک و کنترل 7 نفر مرد"
6مهندسی صنایعتحلیل سیستم ها 2 نفر مرد"
7مهندسی کامپیوتر1 نفر نرم افزار- 2 نفر طراحی و نگهداری شبکه – 1 نفر سخت افزار4 نفر مرد"
8مهندسی عمرانعمران / سازه (‌ارشد)2 نفر مرد"

 تاریخ و نحوه ثبت نام و شرایط اختصاصی :
متقاضیان دعوت به همکاری جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزئیات ( شرایط سنی ، معدل ، سابقه کار و . . . )  همچنین ثبت نام جهت شرکت در آزمون کتبی از تاریخ 14/01/1389 لغایت 23/01/1389  به سایت شرکت  مراجعه و پس از ثبت نام کد رهگیری و شماره صندلی خود را اخذ نموده و پس از چاپ برگه ورود به جلسه آزمون آن را در زمان برگزاری آزمون کتبی به مسئولین مربوطه ارائه نمایند. ‌برگه فوق فقط بعنوان مجوز ورود به جلسه آزمون کارت ورود به جلسه ‌محسوب می گردد و همراه داشتن آن برای شرکت در جلسه آزمون کتبی الزامی است . متقاضیان بومی نیز علاوه بر ثبت نام در سایت با مراجعه به اداره کار و اشتغال منطقه ویژه اقتصادی باید فرم ویژه و تائید شرایط بومی را اخذ و به هنگام مصاحبه ارائه فرمایند.


شرایط عمومی

شرایط عمومی  :

1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
2- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
3- دارا بودن برگ پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری ( غیراز معافیت پزشکی )
4- عدم سوء پیشینه کیفری
5- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی
6- عدم داشتن تعهد کار در سازمانها و مؤسسات دولتی و مراکز وابسته

شرایط سنی :1- حداقل سن 18 سال و حداکثر سن برای داوطلبان کارشناسی 28سال ( متولدین 1/1/61 به بعد) و کارشناسی ارشد 31 سال می باشد. (متولدین 1/1/58 به بعد)
2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود.

شرایط معدل :
حداقل معدل کل داوطلبین کارشناسی 13 و کارشناسی ارشد 15 می باشد.

محتوی آزمونها و ارزیابی  :الف ) آزمون علمی براساس دروس تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی
 ب  ) آزمون عمومی شامل زبان انگلیسی ، کامپیوتر ، ادبیات فارسی

امتیازات ویژه :
افراد ذکر شده ذیل درصورت شرکت در آزمون استخدامی از امتیازات ویژه برخوردار خواهند شد.

تبصره 1 :
افراد بومی به کسانی اطلاق می شود که یکی از دو شرط ذیل را داشته باشند.
الف ) متولد استان خوزستان با اولویت منطقه ومرکزیت شهرستان بندرماهشهر و شهر بندرامام خمینی(ره)
 ب  ) دیپلم خود را از استان خوزستان با مرکزیت بندرماهشهر و بندرامام خمینی (ره) اخذ کرده باشند.

توضیح : درصورت تخصیص سهمیه جذب نیرو در ردیف های 1 و 4 و 5 اطلاعیه استخدام به واحد عملیات مسجدسلیمان و وجود درخواست متقاضی اولویت بومی به مرکزیت این شهرستان خواهد بود.

تبصره 2 :
افراد بومی درصورتی از امتیاز (سهمیه جذب 50%) بهره‌مند خواهند شد که تعهد حداقل 10 سال خدمت در محل تعیین شده را نیز بسپارند.
افراد غیربومی درصورتی از امتیاز 50% باقیمانده بهره‌مند خواهند شد که تعهد حداقل 7سال خدمت در محل تعیین شده را نیز بسپارند.

تبصره 3 :
 اصل کلیه مدارک اعلام شده در فرم ثبت نام می بایست توسط افرادی که در آزمون کتبی قبول شده‌اند در زمان مصاحبه به هیئت مصاحبه کننده ارائه گردد.

1. اصل و فتوکپی مدرک تحصیلی ، اصل و فتوکپی پایان خدمت یا معافیت غیرپزشکی ، اصل و فتوکپی کارت ملی ، اصل و فتوکپی تمام صفحات شناسنامه

2. 6 قطعه عکس 4 × 3 جدید پشت نویسی شده

3. تائیدیه از اموراداری شرکت پتروشیمی رازی درخصوص اینکه دارای شرط استفاده از امتیاز ویژه ردیف یک جدول می باشند. ( فرم شماره 1)

4. تائیدیه از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر سکونت جهت بهره‌مندی فرزندان شهدا ، جانبازان بالای 50 درصد ، آزادگان و مفقودالاثرها از امتیاز مربوطه

5. برگ تائید بومی بودن وفق مندرجات تبصره 1 و فرم ثبت نام از واحد کار و اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان ماهشهر و شهر بندرامام خمینی (ره) باید اخذ و ارائه شود.

6. ارائه اصل گواهی سابقه کار مرتبط از شرکت هایی که اشتغال داشته است و تکمیل فرم شماره دو 

 

 زمان برگزاری آزمون

 

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند آزمون راس ساعت 10 صبح روز   جمعه سوم اردیبهشت 89   در کلیه مقاطع در حوزه های ماهشهر ، تهران و شیراز برگزار خواهد شد. لذا داوطلبان جهت اطلاع از محل حوزه امتحانی خود همچنین چاپ کارت ورود به جلسه آزمون می توانند از ساعت 8 صبح روز جمعه مورخ   89/01/27   لغایت روز چهارشنبه مورخ   89/02/01   به این سایت مراجعه نمایند 

 

نکات قابل توجه :

* ) تاریخ آزمون و محل برگزاری پس از پایان مهلت ثبت نام در آدرس اعلام شده در آگهی اعلام  می گردد 

1- قرارداد همکاری صرفا" در چارچوب مقررات اشتغال نیروی انسانی ، تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2- به ثبت نام داوطلبانی که اطلاعات غیرواقعی ارائه نموده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه این موضوع در هر مرحله‌ای از استخدام برای شرکت محرز گردد ضمن قطع همکاری ، افراد خاطی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

3- از دو تا سه برابر ظرفیت پذیرش هر رشته از قبول شدگان آزمون کتبی جهت حضور در مصاحبه (فنی و تخصصی) و ارزیابی روانشناختی از طریق پایگاه اینترنتی دعوت بعمل خواهد آمد.

4- داوطلبانی که دارای سابقه کار مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز می باشند لازم است گواهی سابقه کار که در آن تاریخ شروع ، خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد (‌مطابق با فرم شماره دو مندرج در راهنمای آگهی) همراه با مدارک پرداخت حق بیمه را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت در زمان مصاحبه جهت منظور امتیاز ، ارائه نمایند.  (گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود.)

5- گواهی فرزندان کارکنان شرکت پتروشیمی رازی پس از درخواست توسط روابط کار شرکت صادر می شود. (فرم شماره 1)

6- باتوجه به اینکه ثبت نام فقط از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هرگونه مدرک خودداری نمایند.

7- ارائه گواهی از بنیاد شهید و امور ایثارگران ، و قید در فرم ثبت نام جهت بهره‌مندی از امتیاز به هنگام مصاحبه الزامی است .

8- مدرک تحصیلی معتبر شناخته می شود که مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و مراکز آموزش عالی باشد و داوطلب از طریق آزمون سراسری دانشگاههای دولتی و آزاد اسلامی پذیرفته شده باشد. ( فراگیر و مکاتبه‌ای قبول نمی باشد. )

9- کلیه داوطلبانی که قبلا" در شرکت ها و سازمان های دولتی شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیئت های رسیدگی و تخلفات اداری شرکت ها و سازمان های مرتبط اخراج شده‌اند حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت. 

10-با توجه به اینکه یکی از واحدهای این شرکت در منطقه مسجدسلیمان می باشد برای تامین نیرو این واحد اولویت بومی این شهرستان در نظر گرفته خواهد شد.


فرم های مورد نیاز  

فرم شماره 1 : فرم استفاده از سهمیه ده درصد افزایش امتیاز فرزندان کارکنان  

فرم شماره 2 : گواهی سابقه کار مفید و مرتبط ، شغل مورد نیاز بصورت تمام وقت داوطلبان استخدام 

 

//tabligh vpn j**