X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 22 فروردین‌ماه سال 1389
اطلاعیه ثبت نام کارشناسی و کاردانی علمی کاربردی

الف ) براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هریک از رشته های تحصیلی گروههای آموزشی مختلف دورههای کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته علمی- کاربردی سال 1388 دانشگاه جامع علمی-کاربردی، از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی لازم را احراز کردهاند، براساس اولویت کدرشته محلهای انتخابی و ظرفیتهای تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در هر کدرشته محل استخراج گردیده است. کلیه پذیرفته شدگان لازم است در یکی از روزهای 23/1/89 لغایت 26/1/89 با در دست داشتن مدارک مشروحه زیر و با توجه به کدرشته محل قبولی، به نشانی تعیین شده در جدول شماره 45 دفترچه راهنمای آزمون دوره های کاردانی و جدول شماره 105 دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، به مرکز آموزش علمی- کاربردی ذیربط مراجعه نمایند. ضمناً شروع کلاس‎ها متعاقبا از طریق مرکز آموزشی مربوط به اطلاع خواهد رسید..

ب) مدارک لازم برای ثبت‌نام:
1- تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- اصل کارت ملی و تصویر آن.
3- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء
4- اصل مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضاء رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن برای دیپلمههای نظام جدید ( برای پذیرفته شدگان دورههای کاردانی).
5- اصل فرم تائیدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
6- اصل گواهینامه پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی (برای پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته).
7- اصل مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا آموزشکده های فنی و حرفهای وزارت آموزش و پرورش و یک برگ تصویر آن (برای پذیرفتهشدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته).
6ـ اصل و تصویر کارت پایان خدمت، کارت معافیت دایم پزشکی یا کفالت یا کارت معافیت دایم زمان صلح با فرم کامپیوتری (برای آقایان).
7ـ گواهی اشتغال به کار و حکم کارگزینی از یگان مربوط برای شاغلین نیروهای مسلح.
9- گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقـام مسـوول، تصویـر سابقه بیمـه، آخـرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته شدگان شاغل).
- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظیفه عمومی) مندرج در صفحات 2 و 3 برای دوره های کاردانی و صفحه 4 برای دورههای کارشناسی پیوسته و در صفحات 20 و 21 برای دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دفترچه راهنمای آزمون مذکور مشخص نماید (برای برادران).


ج )
ثبتنام پذیرفتهشدگان اتباع خارجی براساس مندرجات صفحه 2 دفترچه راهنمای آزمون دوره های کاردانی و صفحات 2، 3 و 19 دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته صورت میگیرد.


د )
براساس ضوابط مربوط به گزینش رشتههای نیمه متمرکز برای رشته هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای 23/1/89 لغایت 26/1/89 با در دست داشتن اصل شناسنامه عکسدار و یا کارت شناسایی عکسدار معتبر، گواهی اشتغال به کار و سایر مدارک موردنیاز مرکز آموزشی ذیربط به نشانی تعیین شـده در جـدول شمـاره 45 دفترچه راهنمای آزمون دوره های کاردانی و جدول شماره 105 دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.

ضمناً به اطلاع معرفی شدگان رشته های نیمه متمرکز میرساند که پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبولشدگان نهایی متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به آدرس www. Sanjesh.org اعلام خواهد شد.

تذکر مهم :
کلیه پذیرفته شدگان کدرشته های وابسته به مرکز آموزش علمی- کاربردی مالک اشتر (تهران- شاهین شهر)، صنایع دفاعی زرین شهر و مرکز آموزش علمی- کاربردی مجتمع هوا دریا لازم است جهت انجام مراحل مصاحبه به نشانی: تهران- بزرگراه شهید بابایی- بعد از میدان نوبنیاد به سمت شرق- خروجی دوم به سمت راست- خیابان شهید شعبانلو- دانشگاه صنعتی مالک اشتر- مدیریت آموزش مراجعه نمایند. این دسته از پذیرفته شدگان لازم است جهت انجام مصاحبه مدارک زیر را به همراه داشته باشند:

1- اصل شناسنامه عکسدار و تصویر آن

2- اصل کارت ملی و تصویر آن

3- اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن

4- گواهی اشتغال به کار از محل خدمت جهت داوطلبان شاغل

5- 4 قطعه عکس

//tabligh vpn j**