X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
چهارشنبه 26 اسفند‌ماه سال 1388
اعلام نتایج علمی کاربردی کاردانی پودمانی

نتایج علمی کاربردی کاردانی پودمانی در سایت سنجش اعلام شد   

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز و فهرست اسامی معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز پذیرش دوره‌های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی بهمن ماه سال 1388 به شرح زیر اعلام و بر حسب مورد، نظر داوطلبان را به موارد زیر معطوف می‌دارد.

الف) بر اساس ضوابط مربوط، گزینش متمرکز هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره‌های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1388، از بین داوطلبانی که حد نصاب لازم را احراز کرده اند و بر اساس اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام می‌گردد.
کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است در یکی از روزهای شنبه 14/1/89 لغایت چهارشنبه 18/1/89 با در دست داشتن مدارک مشروحه زیر و با توجه به کد رشته محل قبولی، به نشانی تعیین شده در جدول شماره 34 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش، به مرکز آموزشی ذیربط مراجعه نمایند. ضمناً شروع کلاس‌ها متعاقباً از طریق مرکز آموزشی مربوط به اطلاع خواهد رسید.
ب) مدارک لازم برای ثبت‌نام:
1ـ تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2ـ اصل و تصویر گواهی‌نامه پایان تحصیلات متوسطه یا گواهی معتبر دیپلم.
تبصره: همه پذیرفته‌شدگان باید قبل از ثبت‌نام فارغ‌التحصیل شده باشند.
3ـ اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش، ممهور به مهر و امضاء رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل).
4ـ   6 قطعه عکس3*4تمام رخ، تهیه شده در سال جاری.
5ـ گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقام مسئدول محل کار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش)، تصویر آخرین فیش حقوقی یا حکم کارگزینی یا قرارداد همکاری و اصل آنها جهت تأیید (فقط برای پذیرفته‌شدگان شاغل).
6ـ اصل و تصویر کارت پایان خدمت، کارت معافیت دایم پزشکی یا کفالت یا کارت معافیت دایم زمان صلح با فرم کامپیوتری (برای آقایان).
7ـ گواهی اشتغال به کار و حکم کارگزینی از یگان مربوط برای شاغلین نیروهای مسلح.
ج) بر اساس ضوابط مربوط، معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز (برای کد رشته‌ محل‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند) لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای شنبه 14/1/89 لغایت چهارشنبه 18/1/89 با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام مطابق مندرجات بند (ب) و با توجه به کد رشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره 34 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش، به مرکز آموزشی ذیربط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش، به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد. ضمناً به اطلاع معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز می‌رساند پس از اعلام نتیجه مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقباً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اعلام خواهد شد

//tabligh vpn j**