X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
دوشنبه 10 اسفند‌ماه سال 1388
آگهی استخدام پیمانی ( مرکز اورژانس تهران)

مرکز اورژانس تهران برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود، اطلاعیه استخدامی منتشر نموده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، 35 نفر از افراد موردنظر از میان آقایان واجدشرایط و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه، گزینش و به صورت پیمانی برای خدمت در تهران استخدام می‌شود.
بر این اساس، از آقایان با مدرک فوق دیپلم در رشته فوریت‌های پزشکی و هوشبری و لیسانس در رشته پرستاری با گواهینامه پایه 2 رانندگی دعوت به همکاری می‌شود.
حداکثر سن برای پذیرش داوطلبان 30 سال اعلام شده است.
علاقمندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت‌نام می‌تواند از تایخ 8/12/88 لغایت پایان وقت اداری 15/12/88 به سایت اینترنتی مرکز اورژانس تهران
مراجعه نمایند.



ردیفعنوان و رشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعداد موردنیازشرایط احراز
1مسئول امور فوریتهای پزشکی(1)تهران19دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته فوریتهای پزشکی، هوشبری، و گواهینامه پایه 2 رانندگی
2مسئول امور فوریتهای پزشکی(2)تهران16دارابودن دانشنامه لیسانس در رشته پرستاری و گواهینامه پایه 2 رانندگی

شرایط عمومی استخدام :
- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
- داشتن توانایی جسمانی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
- داشتن گواهی پایان طرح قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان(پایان طرح نیروی انسانی)

شرایط اختصاصی استخدام:
- حداقل سن برای استخدام 20 و حداکثر سن 30 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره: موارد ذیل به شرط تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل( از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقود الاثرها و جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان 5 سال
ج) ازادگان از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیر رسمی آنها.


نحوه ثبت نام وشرکت درآزمون:
1- ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی پیمانی مرکزاورژانس تهران ازروز شنبه 8/12/88 (ساعت 8صبح) لغایت شنبه 15/12/88 (ساعت 24) صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی مرکزاورژانس تهران به آدرس http://ems115.behdasht.gov.ir انجام می گیرد. لذا داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون می بایست قبل از اقدام به ثبت نام،ضمن مطالعه دقیق شرایط مربوطه، اقدامات ذیل را انجام نمایند:
• واریز مبلغ 32.600 ریال به حساب جاری980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و آزمون عمومی ( ایثارگران 50 % مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه معاف می باشند.)
• تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام و درخواست شغل
2- داوطلبان از تاریخ 18/12/88 لغایت19/12/88 می‌توانند جهت پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق همین پایگاه اقدام نمایند.
3- وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
4- زمان آزمون کتبی درروزپنجشنبه 20/12/88 (ساعت 30/14 عصر) درمحل دانشگاه صنعتی امیرکبیر(تهران،خیابان حافظ،روبروی خیابان سمیه)می باشد که داوطلبان می بایست درزمان آزمون ،علاوه برپرینت کارت ورود به جلسه آزمون ، اصل فیش پرداختی وکارت شناسایی معتبررانیز به همراه داشته باشند.
5-درصورت عدم امکان پرینت کارت ورودبه جلسه ویانیازبه ویرایش احتمالی اطلاعات ،داوطلبان می تواننددرروزپنجشنبه 20/12/88 ازساعت 30/8 الی 12 به دانشگاه صنعتی امیرکبیرمراجعه نمایند.


مواد آزمون عبارتند از :
الف – ْآزمون توانمندی های عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش، زبان انگلیسی، ریاضی و و آمار مقدماتی، دانش عمومی کامپیوتر، معارف اسلامی و اطلاعات سیاسی و اجتماعی، هوش و استعداد ویژه می باشد.
ب – آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.

تذکرات :
1- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که 9 ماه متوالی و یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور دارند و نیز خانواده های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کار افتاده کلی غیر قادر به کار در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
1-1- از کل مجوز استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که 25 درصد آن به فرزندان شاهد و 5درصد باقیمانده به سایر ایثارگران اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، انجام خواهد شد.
2-1- استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران و فرزندان شاهد از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
3-1- در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله«عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیر قادر به کار» قید شود، در غیر این صورت این افراد نمی-توانند از مزایای بند یک تذکرات بهره مند شوند.
4-1- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارایه تصویر ان نیازی به اخذ و ارایه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
2- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حدنصاب نمره لازم به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
3- بسیجیانی که حداقل 4 سال سابقه خدمت و عضویت فعال و مستمر در گردان های عاشورا و الزهرا را داشته باشند به شرط دارابودن شرایط مساوی با سایر داوطلبان غیرایثارگر در اولویت خواهند بود.
4- اولویت انتخاب داوطلبان، در شرایط یکسان به ترتیب با داوطلبان بومی، شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق و شاغلین غیر رسمی مرکز اورژانس تهران خواهد بود.
ضمناً بومی، به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:
الف- تمامی سال های تحصیلی دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام گذرانده باشند.
ب- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل (3) سال از سنوات تحصیلی آنها(اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) با محل مورد تقاضا استخدامی یکی باشند نیز بومی تلقی می شوند.
5- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
6- در هر مرحله از مراحل امتحان، سابقه و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
7- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
8- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد پذیرفت.

//tabligh vpn j**