X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 2 اسفند‌ماه سال 1388
استخدام شرکت ملی مس سرچشمه کرمان

شرکت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام) به منظور تامین وتکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مجتمع مس سرچشمه، از میان واجدین شرایط مرد/ زن بومی استان کرمان با برگزاری آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش بصورت قراردادی دعوت به همکاری می نماید . 

  

 

مقاطع تحصیلی مورد نظر :  

 

۱- دیپلم کلیه رشته ها   

۲- فوق دیپلم و لیسانس  اکثر رشته ها  

۳-  فوق لیسانس معدن و متالوژی

۴-  دکترا پزشکی  

***  رشته ها و فرم ثبت نام در کافی نت موجود می باشد 

برای دانلود آگهی استخدام اینجا کلیک کنید  

 

نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:

1- متقاضیان واجد شرایط، کلیه مدارک مورد نیاز خود را، در پاکت های بزرگ اندازه A4 ، از تاریخ نشر آگهی حد اکثر تا پایان وقت اداری 08/12/88   فقط با پست سفارشی(پیشتاز) به نشانی : رفسنجان -  صندوق پستی  144  با درج جمله « مدارک ثبت نام آزمون استخدامی» بر روی پاکت مدارک، ارسال نمایند.

2- به مدارک ناقص و یا مدارکی که بعداز مهلت مقرر به پست تحویل و یا از هر طریق دیگر ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ  19 و 20/12/88 از ساعت 9 صبح به آدرس : کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی دانشگاه شهید باهنر با ارائه رسید پستی و کارت شناسایی معتبر عکس دار توزیع خواهد شد.

4- ارسال مدارک تعهدی را جهت همکاری برای شرکت ملی صنایع مس ایران و هیچ یک از مجتمع های آن ایجاد نمی­کند، و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .

5- چنانچه هر زمان مشخص شود که مدارک ارسال شده در هر یک از موارد غیر واقعی بوده است، ضمن ممانعت از ادامه مراحل استخدام و یا اشتغال، نسبت به  معرفی فرد ذینفع به مراجع ذیصلاح  اقدام و مطابق قانون با وی رفتار خواهد شد.

شرایط عمومی:

1-  تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.

2-  دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی غیرپزشکی.

3-  نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از اشتغال بکار گردد.

4-  برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل .

5-    دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری پزشکی در رشته های تحصیلی مندرج در آگهی

تبصره: مدارک تحصیلی فاقد معدل، برگه های تسویه حساب و مدارک صادره از طرف دانشگاه مبنی بر گذراندن واحد های درسی یا ریز نمرات قابل قبول نمی باشد.

6-    حداکثر سن قابل قبول با احتساب سنوات سربازی برای مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم 25 سال، لیسانس 27 سال، فوق لیسانس و دکتری پزشکی 30 سال (لغایت 30/11/88) می باشد.

تبصره: به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در شرکتهای پیمانکاری مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه یک سال به شرط سنی فوق افزوده خواهد شد. که میزان آن از 15 سال تجاوز نخواهد کرد.

مدارک مورد نیاز:

1-  تکمیل فرم تقاضای ثبت نام.

2-  سه قطعه عکس4*3 جدید(رنگی با پس زمینه روشن) با درج مشخصات متقاضی پشت آن.

3-  تصویر آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی.

4-  تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی .

5-  تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیرپزشکی.

6- تصویر مدارک معتبر برای بهرمندی از امتیازات تخصیصی آزادگان، جانبازان، خانواده معظم شهداء، فرزندان جانبازان بالای 25٪ ، فرزندان کارکنان و بازنشستگان شرکت، فرزندان بازخریدی طرحهای شرکت مس، فرزندان مالکین و افراد بومی

تبصره: آزادگان، جانبازان، خانواده معظم شهداء و فرزندان جانبازان بالای 25٪ جانبازی با تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و فرزندان کارکنان شرکت (بازنشسته ، شاغل، از کارافتاده و فوتی در زمان اشتغال)، فرزندان کارکنان بازخریدی طرحهای شرکت مس و فرزندان مالکین از امتیاز ویژه برخوردارند. مشروط براینکه تاکنون هیچ یک از اعضای خانواه آنان از امتیاز مربوطه در استخدام های قبلی استفاده ننموده باشند. ( این امتیاز فقط یکبار و به یک نفر از ایشان تعلق می گیرد. )

 

7-  گواهی مربوط به سابقه کار معتبر و مرتبط در شرکتهای پیمانکاری مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه، مورد تایید سازمان تامین اجتماعی سرچشمه، برای بهره مندی از امتیاز سابقه کار 

زمان و محل برگزاری آزمون:

آزمون در روز جمعه مورخ 21/12/88  برگزار و ساعت و محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت ورود به جلسه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

نحوه اعلام نتایج

1-  اسامی قبول شدگان مرحله اول آزمون به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش و نحوه مصاحبه از طریق سایت شرکت ملی صنایع مس ایران (WWW. NICICO.COM) و روزنامه های محلی و سراسری به اطلاع عموم خواهد رسید. قبول شدگان مرحله اول لازم است در تاریخهای تعیین شده جهت مصاحبه به محل اعلام شده مراجعه نمایند (تاریخ و محل مصاحبه بهمراه نتایج مرحله اول به اطلاع خواهد رسید). بدیهی است عدم مراجعه فرد به منزله انصراف خواهد بود.

2- داوطلبان میتوانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر باشماره تلفنهای:  2885343- 0391  و 2885765- 0391  تماس حاصل نمایند.

توضیحات مهم:

الف) بومی استان کرمان به فردی اطلاق می گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

  1. محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد، یکی از توابع استان کرمان باشد.
  2. ارائه گواهی معتبر از آموزش و پرورش مبنی بر طی نمودن تحصیلات (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی حداقل به میزان  5 سال از مجموع سالهای دوران تحصیل در یکی از توابع استان کرمان.
  3. ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح دولتی مبنی بر اشتغال به کار یکی از والدین فرد متقاضی در مدت 5 سال اخیر در یکی از اداره ها یا شرکتهای دولتی توابع استان کرمان

تبصره : کارکنان شرکتهای پیمانکاری مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه که حداقل در 5 سال اخیر در این شرکتها مشغول به کار بوده باشند، مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.

ب) محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان آزمون، مجتمع مس سرچشمه خواهد بود وپذیرفته شدگان نهایی آزمون بایستی تعهد خدمتی به مدت حداقل 10 سال در این مجتمع بسپارند.

ج) پذیرفته شدگان نهایی آزمون بمدت یکسال مورد ارزیابی قرارگرفته و درصورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان از طول مدت یکسال ، بدون هرگونه قید و شرط، به خدمت آنها خاتمه داده خواهد شد.

د) پذیرفته شدگان نهایی در طول دوره یکساله ارزیابی و پس از آن تابع قانون کار و تامین اجتماعی خواهند بود.

هـ) شرکت ملی صنایع مس هیچگونه تعهدی در قبال اسکان و ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان نخواهد داشت.

و) با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر و با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد. لذا پذیرفته شدگان نهایی می بایست حداقل ده سال با شرایط و مدرک تحصیلی پذیرش شده، به کار در مجتمع مس سرچشمه بپردازند. بدیهی است ارائه مدارک تحصیلی بالاتر از طرف پذیرفته شدگان، پس از پذیرش، امتیازی برای آنان در بر نخواهد داشت.

//tabligh vpn j**