X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
پنج‌شنبه 29 بهمن‌ماه سال 1388
‌‌آمادگی وزارت راه و ترابری برای جذب 2500 نیروی متخصص‌

معاون کار‌آفرینی و مدیریت بحران وزارت راه و ترابری با بیان اینکه در حیطه پروژه‌های وزارت راه و ترابری سهمیه جذب پنج هزار کارورز وجود دارد، گفت:تاکنون حدود دو هزار و 500 نفر کارورز برای نظارت در پروژه‌های وزارت راه و ترابری جذب شده‌اند.
احمد مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس "توانا "، در خصوص نحوه کارآْفرینی در راستای فعالیت‌های وزارت راه و ترابری، اظهار داشت: فارغ‌التحصیلان کارشناسی و بالاتر رشته‌های مرتبط با فعالیت‌های وزارت راه و ترابری که دارای گواهی پایان خدمت باشند، از سوی این معاونت به صورت کارورز در پروژه‌های عمرانی وزارت راه به کار گرفته می‌شوند.
مجیدی با تأکید بر اینکه جذب این افراد در قالب طرح کارورزی شورای اشتغال کشور صورت می‌گیرد، افزود: فارغ‌التحصیلان مدت زمان 11 ماه به پروژه‌های عمرانی وزارت راه و ترابری که در سراسر کشور در حال اجرا است اعزام می‌شوند و پس از طی این مدت، کارورزان یا به صورت نیروی متخصص جذب پیمانکاران پروژه شده و یا خود اقدام به تشکیل شرکت‌های پیمانکاری می‌کنند.

معاون کار‌آفرینی و مدیریت بحران وزارت راه و ترابری با بیان این که در حیطه پروژه‌های وزارت راه و ترابری سهمیه جذب پنج هزار کارورز وجود دارد، تصریح کرد: وزارت راه و ترابری کماکان در حال جذب نیروی کارورز به عنوان ناظر در پروژه‌های عمرانی این وزارتخانه است.
معاون کارآفرینی و مدیریت بحران وزارت راه و ترابری با تأکید بر اینکه کارورزان حداقل حقوق اداره کار را دریافت می‌کنند، اظهار داشت: اجرای طرح "جذب کارورزان در وزارت راه و ترابری " از سال 84 آغاز شده است و شامل جذب کارشناسان رشته‌های عمران، زمین‌شناسی، حمل و نقل و هر رشته‌ دیگر در رابطه با حمل و نقل، است.
‌معاون وزیر راه و ترابری با بیان این که تاکنون حدود دو هزار و 500 نفر کارورز برای نظارت در پروژه‌های وزارت راه و ترابری جذب شده‌اند، تصریح کرد: متقاضیان دارای کارت پایان خدمت و مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مرتبط، می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی وزارت راه و ترابری به آدرس WWW.mrt.ir/new/pages/karvarzioasp ثبت‌نام کرده و محل مورد نظر خدمت خود را در هر استان اعلام ‌کنند.
معاون کار‌آفرینی و مدیریت بحران وزارت راه و ترابری تأکید کرد: وزارت راه و ترابری ظرفیت‌های خالی استان‌های موردنظر متقاضیان را بررسی کرده که در صورت وجود ظرفیت خالی در پروژه‌های این استان‌ها‌، متقاضیان پس از گزینش، به عنوان ناظر در پروژه‌های استانی معرفی می‌شوند.
‌معاون وزیر راه و ترابری با بیان این که تاکنون بیش از 9000 میلیارد ریال تسهیلات کارآْفرینی و اشتغال ارائه شده است تأکید کرد: جذب اینگونه فارغ‌التحصیلان موجب ارتقاء سطح کیفی بخش حمل و نقل خواهد شد، زیرا این افراد تحصیل کرده که تا چندی پیش تنها با تئوری‌ها و نظریات آشنا بودند، به طور عملی نیز در بخش اجرایی وارد خواهند شد.

//tabligh vpn j**