X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
پنج‌شنبه 29 بهمن‌ماه سال 1388
آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان از برگزاری دومین آزمون استخدامی سال‌ جاری این دانشگاه در اسفند ماه امسال خبر داد.
سیف‌الله مرادی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به اینکه استفاده از نیروهای بومی در مراکز بهداشتی درمانی و سایر بخش‌های این دانشگاه، از اولویت برخوردار است، اظهار داشت: پذیرش نیروهای جدید در رشته‌های مختلف براساس کمبودهای موجود انجام می‌شود.
وی افزود: این آزمون براساس مجوز وزارت بهداشت ودرمان و سهمیه دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مانده مجوزهای برنامه چهارم توسعه، برگزار می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: این دانشگاه برای ایجاد زمینه مناسب، جذب و به کارگیری نیروهای بومی استان، با اخذ مجوز، بومی بودن را به صورت استانی تعریف کرده است.
وی بیان داشت: براساس تعریف جدید، نیروی بومی کسی است که خود شخص متقاضی در استان متولد شده و یا اینکه پدر و مادر وی محل تولدشان کردستان است و این مهم سبب افزایش پذیرش نیروی بومی در استان می‌شود.
معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه در این آزمون حدود 70 نفر بکارگیری می‌شوند، اضافه کرد: این نیروها شامل 28 بهورز و 42 نفر پرستار و کادر بهداشتی و درمانی است.
مرادی تصریح کرد: آگهی فراخوان این آزمون استخدامی اوایل اسفند ماه سال‌جاری از طریق روزنامه‌های محلی و صداوسیما اعلام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: با جذب این نیروها، بخشی از مشکلات دانشگاه در زمینه کمبودهای پرسنلی به‌ ویژه نیروهای بهورز برطرف می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در آزمون استخدامی نخست این دانشگاه که 26 تیرماه امسال برگزار شد، 119 نفر کادر بهداشتی درمانی و اداری مالی به کارگیری شدند.
مرادی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 7 هزار نفر از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و طرحی و پیام آور در واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی کردستان مشغول به فعالیت و ارائه خدمت هستند.

//tabligh vpn j**