X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
شنبه 16 آبان‌ماه سال 1388
دعوت به همکاری در بانک در شرف تأسیس "دی"

بانک دی طی اطلاعیه ای از تامین نیروی انسانی مورد نیاز ادارات مرکزی و شعب خود خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این بانک از افراد واجد شرایط در تهران جهت مشاغل مختلف دعوت به همکاری می نماید.
بر این اساس از دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری ، علوم بانکی ، کارشناسی یا کارشناسی ارشد ، مدیرت بازرگانی ، دولتی ، مالی ، منابع انسانی سیستم ها و روش ها ، اقتصاد ، مدیریت اجرایی ، حسابداری ، علوم بانکی ، رایانه ، فاوا ، مهندسی صنایع ، الکترونیک ، مخابرات دعوت به همکاری می شود.
به علاوه به همکاری بازنشستگان نظام بانکی جهت ریاست شعبه نیاز می باشد.
متقاضیان می توانند به منظور شرکت در فرآیند استخدام از روز سه شنبه 19/8/88 لغایت یک شنبه 24/8/88 به پایگاه اینترنتیمراجعه نمایند.

به استناد مجوز شماره 160160 مورخ 30/7/1388 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک در شرف تاسیس دی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز ادارات مرکزی و شعب خود، از افراد واجد شرایط در تهران با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بدیهی است شروع همکاری منوط به طی شدن مراحل استخدامی بانک، انجام مصاحبه تخصصی- گذراندن موفقیت آمیز دوره آموزشی و اخذ مجوزهای لازم بوده که به تدریج و همزمان با راه اندازی ادارات مرکزی و افتتاح شعب، به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید.
اعتقاد به ارزش آفرینی در حد اعلا برای مشتریان و سهامداران، اشنائی با فناوی نوین اطلاعات و ارتباطات، داشتن روحیه تحول آفرینی، خلاقیت، نوآوری و تسلط برامور اجرائی کار در ادارات مرکزی و شعب برحسب شغل مورد تقاضا، مورد تاکید و توجه ویژه بانک خواهد بود.

الف_ نحوه ثبت نام:


ب- نکات قابل توجه :

  1. ثبت نام و شرکت در فرآیند استخدام و طی مراحل مربوط هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام و یا هر گونه همکاری با داوطلبان ایجاد نمی نماید و بانک در استخدام و یا عدم استخدام نهایی افراد، مختار می باشد.
  2. با توجه به اینکه ثبت نام از طریق تارگاه اینترنتی مذکور انجام می پذیرد، داوطلبان از مراجعه حضوری و یا ارسال مدارک به بانک خودداری نمایند.
  3. مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
  4. بکارگیری و عقد قرارداد با داوطلبان منوط به طی شدن مراحل استخدامی، گذراندن موفقیت آمیز دوره آموزشی و موافقت نهایی بانک می باشد.
  5. امکان استخدام دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در هیچکدام از تخصص ها و مشاغل بانک، میسر نمی باشد.
  6. داشتن پایان خدمت وظیفه و یا معافیت دائمی قانونی برای آقایان الزامی است. مدت انجام خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد.
  7. سابقه خدمت کارکنان شاغل در شبکه بانکی به حداکثر سن، اضافه خواهد شد.
  8. رعایت شرایط عمومی استخدام در نظام جمهوری اسلامی ایران برای کلیه داوطلبان الزامی است.
  9. فرزندان معزز شهدا در صورت داشتن شرایط احراز عمومی و تخصص و حد نصاب بانک، در شرایط مساوی از اولویت استخدامی برخوردار خواهند بود.

باتوجه به استقبال و درخواست تعداد زیادی از داوطلبان همکاری با بانک و به منظور اعلام به موقع نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان، ‌ثبت‌نام مقدماتی بانک از تاریخ سه‌شنبه مورخ 12/08/1388 آغاز و تا پایان سه‌شنبه مورخ 19/08/1388 ادامه خواهد داشت. متقاضیان واجد شرایط به منظور شرکت در فرآیند استخدام و ثبت نام مقدماتی، لازم است از سه شنبه 12/8/1388 لغایت سه شنبه 19/8/1388 به تارگاه www.iraneep.ir   , www.bank-day.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.  

 

//tabligh vpn j**