X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
شنبه 16 آبان‌ماه سال 1388
فراخوان استخدام گسترده وزارت نیرو

شرکت مادر تخصصی توانیر از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به صورت قراردادی استخدام می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این شرکت کارکنان مورد نیاز خود را براساس جدول نیازهای استخدامی در هر یک از شرکت‌ها مندرج در سایت اینترنتی و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه، گزینش و جذب می‌نماید.
حداکثر سن برای مقاطع کاردانی 25 سال، کارشناسی 28 و کارشناسی‌ارشد و بالاتر 30 سال اعلام شده است.
داوطلبان پس از مطالعه شرایط مندرج در این آگهی بایستی حداکثر تا تاریخ 13/9/88 از طریق سایت اینترنتی فوق اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایند.
گفتنی است، آزمون در روز جمعه 20/9/88 برگزار خواهد شد.  

 

ب) داوطلبان می بایستی متعهد به داشتن شرایط عمومی ذیل باشند:

1- تابعیت ایران و متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

2- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

·         حداکثر 25 سال برای مقطع کاردانی(متولدین بعد از 20/9/1363 )

·         حداکثر 28 سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از  20/9/1360 )‌

·         حداکثر 30 سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از 20/9/1358 )‌

3- انجام خدمت زیر پرچم یا داشتن معافیت های قانونی دائمی ( برای آقایان)‌

4- برخورداری از تندرستی و توانایی لازم متناسب با وظایف شغلی پست موردنظر

5- داشتن صلاحیت های اخلاقی و شایستگی خدمت

6- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر

7- دارا بودن شرایط احراز شغل

8- عدم اعتیاد به مواد مخدر

9- عدم منع قانونی استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها

تذکر1: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن افزوده می شود:

-     داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های حق علیه باطل

-         داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

-         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا میزان پنج سال.

-         مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت 24 ماه.

-         سابقه کار مفید و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بیمه به سازمان های بیمه معتبر، حداکثر 8 سال.

تذکر2:مدارک مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی در تاریخ 20/9/88 آماده و صادر شده باشد و به همراه تأییدیه پرداخت حق بیمه در زمان دعوت از سوی شرکت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی بایستی حداکثر تا تاریخ 13/9/1388  از طریق همین سایت اینترنتی (پایین این صفحه)  اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

1- داوطلبان باید نسبت به واریز مبلغ( 50000) پنجاه هزار ریال به حساب سیبا شماره  2175199003008  به نام حساب رابط درآمد اختصاصی مؤسسه آموزش عالی صنعت آب و برق  نزد بانک ملی ایران شعبه فلسطین شمالی تهران کد 604 (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) اقدام (به وسیله فیش واریز نقدی 2 برگی) و شماره پیگیری فیش بانکی(14 رقمی) را با دقت و به طور کامل در فرم ثبت نام درج نمایند. 

توضیح 1:داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان، توزیع نیروی برق استان ایلام و توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری،از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.

توضیح2: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

2-  به داوطلبان محترم توصیه می شود که قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند (د) آماده نمایند.

3-  ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

4-  به داوطلبان محترم توصیه می شود در نگهداری اصل فیش بانکی واریزی دقت نمایند زیرا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، شماره پیگیری فیش بانکی (14 رقمی) با اطلاعات سامانه بانک ملی ایران مقایسه گردیده و سپس امکان چاپ کارت فراهم می شود.

5-  مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: نکته مهم آگاهی از وضعیت تأیید یا عدم تأیید شرایط داوطلبان پس از انجام بررسی های لازم جهت حضور در جلسه آزمون می باشد. بنابراین توصیه می شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزینه «وضعیت پذیرش»، از وضعیت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نیاز و امکان، با استفاده از گزینه «ویرایش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشکل یا تصحیح اطلاعات اقدام نمایند. داوطلبان محترم در صورت نیاز می توانند با شماره تلفن مجری آزمون مربوط به هر شرکت، مندرج در جدول «و» (مشخصات شرکت ها) - انتهای همین صفحه -  تماس حاصل نمایند.

  

هـ) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

1 - ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت  در تاریخ های 18/9/88 و 19/9/88 انجام خواهد پذیرفت.

2- آزمون در روز جمعه مورخ 20/9/88 در مکان هایی که در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد.

موارد قابل توجه:

1- در شرایط مساوی، اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشد. 2- در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی باشد.   3-  پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.   4-  قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه استخدام شامل قبولی در آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح می‌باشـد.          5- پذیرفته‌شدگان نهایی می‌بایستی آمادگی خدمت در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت، به تشخیص شرکت را داشتـه باشند مگر آنکه شهر یا حوزه مربوط به محل اشتغال مشخص گردیده باشد.  6- هر داوطلب فقط می تواند یک بار و تنها برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود در این آزمون ثبت نام نماید.

//tabligh vpn j**