X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
سه‌شنبه 14 مهر‌ماه سال 1388
استخدام موسسه مالی و اعتباری مهر

موسسه مالی و اعتباری مهر در نظر دارد به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود از بین برادران عضو بسیج واجد شرایط ذیل دعوت به عمل آورد تا پس از قبولی در آزمون کتبی و انجام سیر مراحل گزینش با این موسسه به عنوان متصدی امور بانکی همکاری نمایند . 

 

شهر های مورد نیاز : آذربایجان شرقی ، تهران بزرگ ، استان تهران ، خراسان شمالی ،خوزستان ، زنجان ، فارس ، کردستان ، کرمانشاه ، کرمان ، گلستان ، لرستان ، بوشهر ، گیلان ، قم ، هرمزگان.  

 

الف – شرایط عمومی

1. اعتقاد و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه
2. عدم اشتهار به سوء اخلاق و عدم داشتن سوء پیشینه کیفری

3. نداشتن تابعیت دوگانه ( خود داوطلب یا پدر و مادر وی )

4. داشتن سلامت کامل جسمانی و روحی،روانی

5. عدم استعمال دخانیات و یا اعتیاد به هرگونه مواد مخدر ، محرک و روان گردان

6. عدم اشتغال یا داشتن هرگونه تعهد خدمتی به سازمانها , ادارات و موسسات دولتی و خصوصی

ب – شرایط اختصاصی

1. انجام خدمت مقدس سربازی یا داشتن معافیت دائم ( به استثنای معافیت پزشکی )

2. داشتن حداقل 6 ماه سابقه بسیج و یا اعضای محترم خانواده ایثارگران 

3. حداکثر سن برای داوطلبین فوق دیپلم 24 سال و لیسانس 28 سال ( میزان همکاری افراد داوطلب با سازمانهای وابسته به سپاه تا پنج سال به شرایط سنی فوق افزوده می شود )

4. بومی بودن یا داشتن حداقل پنج سال سابقه سکونت در شهر داوطلب

5. دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر از وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و یا مراکز فنی و حرفه ای یا دانشگاه آزاد اسلامی

6. واریز مبلغ 100.000 ریال به حساب شماره16-5251081-30-6001 به نام موسسه مالی و اعتباری مهر   نزد شعبه شهید توحیدی، حساب متمرکز آزمون استخدامی، قابل پرداخت در کلیه شعب سراسر کشور

7. دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی در رشته های ریاضی – بانکداری – حسابداری – رایانه – آمار – اقتصاد  و مدیریتهای دولتی – صنعتی -  مالی و بازرگانی با حداقل معدل 14

8. آشنایی با رایانه در حد ICDL مقدماتی

9. طی مراحل فرآیند جذب و انتخاب با موفقیت

ج – تذکرات

1. مدارک ارسالی و وجوه پرداختی مسترد نخواهد شد.

2. وضعیت استخدامی پذیرفته شدگان برابر مقررات قانون کار جمهوری اسلامی ایران می باشد.
3. متقاضیان آمادگی خود را برای خدمت در شهر داوطلبی و یا سایر استانها و شهرهای مورد نظر  موسسه اعلام می دارند.

4. پذیرفته شدگان نهایی در بدو همکاری به عنوان متصدی امور بانکی در مؤسسه مشغول به کار می شوند و با گذشت زمان و کسب نتایج مثبت در ارزیابی های صورت گرفته (توانمندی ها ی اداری ، کیفیت کاری....) امکان پیشرفت و بکارگیری در جایگاه های شغلی بالاتر را خواهند د اشت.

5. با قبول شدگان در گزینش و آموزش بدو خدمت که دوره آزمایشی را با موفقیت طی نمایند بر اساس قانون کار قرارداد همکاری منعقد خواهد شد.

6. در صورت اثبات هرگونه تخلف در اصالت و اعتبار مدارک ارائه شده , ضمن جلوگیری از ادامه مراحل و گزینش فرد داوطلب از همکاری با موسسه محروم و خسارتهای احتمالی از مرتکبین اخذ خواهد شد.

7. داوطلبان جهت آشنایی بیشتر با فعالیتهای مؤسسه مالی و اعتباری مهر می توانند به پایگاه اینترنتی این مؤسسه به آدرس www.mehr-fci.ir  مراجعه نمایند.

8. مراحل گزینش و زمانبندی آن ان شاءالله مطابق با جدول زیر خواهد بود:

ردیف

مرحله

تاریخ

1

پایان مهلت ثبت نام

1/8/88

2

تأیید ثبت نام متقاضیان در سایت مؤسسه

8/8/88

3

آزمون کتبی (آزمون هوش + آزمون اطلاعات عمومی)

15/8/88

4

اعلام نتایج آزمون کتبی

17/8/88

5

بررسی سلامت عمومی داوطلبان

18/8/88 الی23/8/88

   6

آزمون شفاهی (مصاحبه)

24/8/88 الی30/9/88

7

اعلام نتایج مصاحبه

1/10/88

8

بررسی سلامت تکمیلی داوطلبان

2/10/88 الی12/10/88

9

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی

15/10/88

 

9. آزمون اطلاعات عمومی شامل محورهای عقیدتی-سیاسی، اقتصادی، بانکداری و رایانه در سطح اطلاعات عمومی خواهد بود. همچنین در آزمون شفاهی علاوه بر محورهای فوق الذکر توانمندی ارتباطی و علمی داوطلبان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

10. مؤسسه مالی و اعتباری مهر در مراحل مختلف گزینش به دنبال احراز میزان تناسب ویژگیهای داوطلبان با مشاغل مورد نیاز مؤسسه و اولویت بندی ایشان بر این اساس است و عدم پذیرش برخی از داوطلبان به هیچ وجه به منزله نفی توانمندی ها و صلاحیت های ایشان در عرصه های دیگر نمی باشد. 

11. متقاضیان حداکثر تا پایان روز 1/8/88 فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی www.mehr-fci.ir  و تکمیل فرم الکترونیکی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

12. داوطلبان می بایست از تاریخ 10/8/88 الی12/8/88 از طریق لینک ثبت نام به نشانی www.mehr-fci.ir مراجعه و نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند . بدیهی است توزیع کارت ورود به جلسه صرفا بصورت اینترنتی و در تاریخ های یاد شده ممکن خواهد بود.

 

//tabligh vpn j**