X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
شنبه 4 مهر‌ماه سال 1388
استخدام شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران براساس مجوزهای ماخوذه از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ، در نظر دارد بمنظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد پتاس خور و بیابانک تعداد 2 نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدارک تحصیلی عنوان شده در جدول ذیل ، برای تصدی پستهای سازمانی مربوطه ، پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی ، گزینش و معاینات پزشکی براساس ضوابط آیین نامه استخدامی مورد عمل بصورت قرارداد موقت دعوت به همکاری نماید.

تخصص

تعداد مورد نیاز

مدرک تحصیلی

(مقطع کارشناسی / کارشناسی ارشد)

گرایش

جنسیت

سابقه کار مرتبط

مرد

زن

امور مالی و حسابداری

یک نفر

لیسانس حسابداری

کلیه گرایش‌ها

ü

ü

3 سال

فرآوری مواد معدنی

یک نفر

مکانیک ، معدن

سیالات

ü

 

3 سال

الف – شرایط عمومی و اختصاصی

1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران .

2- اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران .

3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی غیر پزشکی برای متقاضیان مرد . (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد)‌.

4- حداکثر سن متقاضیان تا تاریخ 1/7/88 ، 40 سال تمام (متولدین 1/7/1348 به بعد)

توضیح : حداکثر سن داوطلبان ایثارگر مطابق قانون ذیربط رعایت خواهد شد .

5- عدم اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح) .

6- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و یا سایر مراکز آموزشی (بصورت تمام وقت ، نیمه وقت یا شبانه)

7- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها ، شرکت ها و موسسات دولتی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی .

8- دارا بودن سلامت و توانایی کامل جسمانی و روانی برای انجام شغل محوله .


ب- نحوه و مهلت ارسال مدارک
متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری 15/7/88 فرم ثبت نام را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند . لازم به ذکر است :‌

1- مدارک ارسالی پس از موعد مقرر پذیرفته نخواهد شد .

2- تکمیل و ارسال فرم ثبت نام و مدارک برای داوطلبانی که پیش از این و به هر طریق دیگری اعلام تمایل به خدمت در این شرکت نموده اند الزامی است .

3- کلیه مدارک به نشانی اصفهان ، شهرستان خور و بیابانک ، واحد پتاس قسمت کارگزینی ارسال گردد . (روی پاکت نوشته شود برای استخدام)


تذکرات مهم:

1- متقاضیان بومی مناطق استان اصفهان و یزد در شرایط مساوی از اولویت برخوردارند .

2- به گواهی های ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در رشته های تحصیلی مورد نیاز و همچنین مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد .

3- در صورت پذیرش جهت مصاحبه با متقاضیان تماس حاصل خواهد شد .

4- به مدارک داوطلبانی که اطلاعات غیر واقعی یا ناقصی ارائه نمایند ، ترتیب اثر داده نخواهد شد . چنانچه در هر مرحله از بررسی ها مشخص شود داوطلب واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در آگهی نبوده است حتی در صورت توفیق در آزمونهای مربوطه ، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی وی منتفی خواهد شد و در صورت اشتغال به کار نیز با وی تسویه حساب خواهد شد .

5- تاریخ اخذ مدرک تحصیلی کلیه داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 1/7/88 باشد .

6- سهمیه های استخدامی ایثارگران و فرزندان معظم شهدا مطابق قوانین مربوطه اعمال خواهد شد .

7- پس از بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی بنابه نظر شرکت حداقل تا دو برابر ظرفیت مورد نیاز پذیرش شده و از این افراد برای طی مراحل استخدامی از قبیل گزینش ، معاینات پزشکی و ... دعوت بعمل خواهد آمد . (بدیهی است قبولی در مصاحبه تخصصی به منزله استخدام نمی باشد بلکه استخدام شامل قبولی در مصاحبه تخصصی ، معاینات پزشکی ، گزینش و سایر مراحل استخدامی ، ضمن رعایت سهمیه های مربوطه می باشد).

8- از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر انجام خدمت به مدت حداقل سه سال از تاریخ استخدام اخذ خواهد شد . عدم ارائه تعهدنامه یاد شده بمنزله انصراف از استخدام تلقی شده و قبولی فرد کان لم یکن اعلام خواهد شد .

9- شرکت فاقد هرگونه مهمانسرا ، منازل سازمانی و سرویس ایاب و ذهاب بوده و تعهدی در قبال اسکان و ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان نخواهد داشت .


ج - مدارک مورد نیاز

1- دو قطعه عکس 4*3 تمام رخ جدید و پشت نویسی شده . (یک عکس بر روی برگ تقاضای ثبت نام الصاق شود)

2- تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه عکس دار

3- یک برگ تصویر خوانا از اصل آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل در متن آن . (به کلیه مدارکی که فاقد عنوان رشته تحصلی و معدل کل باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد) .
4- یک برگ تصویر دو طرف کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی برای آقایان . (بجز هرگونه معافیت پزشکی) .

5- گواهی سابقه کار مرتبط

6- مدارک صادره برای ایثارگران ، خانواده معظم شهدا ، بسیجیان فعال گردان های عاشورا و الزهرا و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط .

7- فرم تکمیل شده ثبت نام

8- یکبرگ خلاصه سوابق کاری و آموزشی  

 

فرم در کافی نت موجود است.

//tabligh vpn j**