X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
دوشنبه 23 شهریور‌ماه سال 1388
ثبت نام ازداوطلبان پذیرش دوره های کاردانی علمی ـ کاربردی مهر۸۸

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در پذیرش دوره‌های کاردانی علمی ـ کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه 1388 می‌رساند، ثبت نام برای پذیرش دوره‌های مذکور از روز ‌شنبه 28/6/88 به صورت اینترنتی آغاز و در روز جمعه 3/7/88 پایان می‌پذیرد. هر یک از داوطلبان متقاضی ثبت نام لازم است با مراجعه به باجه‌های پستی توزیع کننده مدارک پذیرش دوره‌های مذکور و پس از پرداخت مبلغ 48000ریال (چهل و هشت هزار ریال) ودریافت کارت اعتباری ثبت نام، یک جلد دفترچه راهنمای مربوط را نیز دریافت دارند و بدیهی است هر داوطلب باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور  مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نماید. برابر مقررات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از هر یک از داوطلبان متقاضی پذیرش دوره‌های مذکور مبلغ 5000 ریال (پنج‌هزار ریال) به عنوان هزینه توزیع مدارک توسط باجه پستی مربوط اخذ خواهد شد.
ضمناً اطلاعیه حاوی شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان در نشریه پیک‌سنجش روزهای دوشنبه 23/6/88 و 30/6/88 منتشر می‌گردد.
دفترچه راهنمای ثبت نام در پذیرش دوره‌های کاردانی  علمی ـ کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بر روی سایت سازمان قابل مشاهده و دریافت است.

//tabligh vpn j**