X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
دوشنبه 23 شهریور‌ماه سال 1388
استخدام هیات علمی سازمان سما

سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی برای تامین کادر هیات علمی آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای خود، استخدام می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این سازمان، اعضای علمی مورد نیاز خود را از میان دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد و بالاتر، گزینش و به صورت قراردادی تمام‌وقت و حق‌التدریس دعوت به همکاری می‌نماید.
رشته‌های تحصیلی اعلام شده جهت همکاری الکترونیک، الکتروتکنیک، تاسیسات، تربیت بدنی، حسابداری، ساختمان، صنایع چوب و کاغذ، صنایع فلزی، کامپیوتر، کودکیاری، گرافیک، معماری، مکانیک خودرو، ماشین‌های کشاورزی، صنایع شیمیایی، نقاشی، طراحی صنعتی، معارف، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی، ریاضی، فیزیک، تنظیم خانواده، اخلاق و کارآفرینی می‌باشد 

 

رشته های مورد نیاز کرمان : 

۱. حسابدار خانم به صورت تمام وقت 

۲. حسابدار آقا به صورت حق التدریس 

۳. کامپیوتر خانم و آقا به صورت تمام وقت   

۴. کامپیوتر خانم و آقا به صورت حق التدریس  

۵. معماری خانم به صورت حق التدریس 

۶. معارف اسلامی آقا به صورت حق التدریس 

۷. زبان انگلیسی خانم به صورت تمام وقت  

۸. ریاضی آقا به  صورت تمام وقت  

۹. ریاضی خانم به صورت حق التدریس

شرایط عمومی داوطلبان تمام وقت و حق التدریس :

1 - مسلمان یا متدین به یکی از ادیان شناخته شده رسمی در قانون اساسی.

2 - اعتقاد و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت فقیه.

3 - داشتن سلامت جسمی و روانی کامل.

4 - انجام خدمت وظیفه یا کارت معافیت دائم یاپزشکی برای آقایان (معافیت های پزشکی که مانع انجام وظایف هیأت علمی نباشد)

5 - نداشتن پیشینه سوء ، اعتیاد به مواد مخدر و استعمال دخانیات.

6 - معدل مدرک تحصیلی دیپلم کمتر از 14 و معدل کارشناسی یا سال آخر کارشناسی برای رشته های علوم انسانی کمتر از 14 و برای رشته های غیر علوم انسانی کمتر از 13 نباشد و همچنین نمرات دروس تخصصی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد کمتر از 14 نباشد.

7 - داشتن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 15 و دروس تخصصی بالای 14 .

تبصره : دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد که بتوانند مدرک کارشناسی ارشد با معدل بالای 15خود را تا پایان آذرماه 88 ارائه نمایند می توانند در این طرح شرکت کنند . این گونه از داوطلبان می بایست نمرات و معدل ترمهای گذرانده شده کارشناسی ارشد خود را به جای آخرین مدرک تحصیلی (موضوع بند4 مدارک لازم) به سازمان ارسال نمایند . معدل ترمهای طی شده نباید کمتر از 16 باشد .

8 - ارتباط بین رشته تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس با رشته های مورد نیاز طبق جدول عناوین شغلی .

الف - شرایط اختصاصی داوطلبان تمام وقت :

1- نداشتن تعهد استخدامی به وزارتخانه ها و سازمان های دولتی و غیردولتی پس از پذیرش قطعی (هنگام عقد قرارداد همکاری با سازمان).

2 - حداکثر سن با احتساب مدت خدمت نظام وظیفه تا پایان اسفند ماه 88 برای آقایان 33 و برای خانمها 31 سال ، برای مدرک دکترا 35 سال می باشد .

3 - امکان انجام حداقل 16 ساعت تدریس و 16ساعت حضوردر هفته جهت همکاری در امور آموزشی ، پژوهشی، مشاوره و دیگرامور(جمعاً 32ساعت) در مراکز آموزشی سازمان سما در ساعات و روزهای غیرتعطیل هفته

*شیوه انتخاب و گزینش :

- مرحله اول : سازمان از بین داوطلبان واجد شرایط با توجه به رشته های تحصیلی از بالاترین میانگین معدل ها و سایر امتیازات علمی و تخصصی چند برابر نیروی مورد نیاز را به واحدهای متقاضی جهت انجام مصاحبه صلاحیت های عمومی معرفی می نماید .

تذکر: اولویت با افراد فارغ التحصیل (دارای مدرک کارشناسی ارشد) می باشد در صورت نبودن داوطلب از دانشچویان کارشناسی ارشد دعوت بعمل خواهد آمد.

- مرحله دوم : افرادی که در مرحله قبل دارای بالاترین امتیازات مکتسبه بوده با توجه به گرایش مرتبط با رشته تحصیلی و سایر شرایط مندرج در این آگهی و بر اساس نتایج حاصله و تعیین اولویت های داده شده تا چندبرابر تعداد مورد نیاز به مصاحبه های سازگاری شغلی و حرفه ای و عقیدتی دعوت خواهند شد .

- مرحله سوم : پس از جمع بندی امتیازات مکتسبه و تعیین اولویت و با توجه به نمرات دروس تخصصی واجدین شرایط تمام وقت جهت گذراندن دوره آموزشی بدوخدمت معرفی می گردند و افراد به شرط طی موفقیت آمیز دوره در سطح عالی ، دعوت به همکاری خواهند شد .

- مرحله چهارم : در این مرحله منتخبین تمام وقت پس از یکسال همکاری قراردادی چنانچه عملکرد آنها مورد رضایت واحدی که در آن مشغول به خدمت هستند قرار گیرد جهت مصاحبه تخصصی علمی ـ کاربردی از طریق سازمان به دانشگاه آزاد اسلامی معرفی خواهند شد که درصورت موفقیت در چارچوب ضوابط دانشگاه به عنوان عضو هیأت علمی به استخدام آزمایشی درخواهند آمد ، ضمنا پذیرفته شدگان بصورت قراردادی و یارسمی آزمایشی از کلیه حقوق و مزایا و تسهیلات رفاهی مربوط به اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بهره مند می گردند .

نکته : در صورت عدم پذیرش بصورت تمام وقت بعلت عدم اولویت ، در صورت نیاز از افراد واجد شرایط بصورت حق التدریس جهت همکاری در سایر واحدهای منطقه دعوت به همکاری خواهد شد.

ب - شرایط اختصاصی داوطلبان حق التدریس :

1- امکان تدریس در ساعات مفید روزهای غیرتعطیل هفته

2- داشتن تأهل برای تدریس در آموزشکده های فنی و حرفه ای دخترانه برای داوطلبان مرد

* شیوه انتخاب و گزینش : سازمان از بین داوطلبان واجد شرایط پس از انجام مصاحبه های علمی و عمومی و کسب حداقل امتیازات لازم مجوز همکاری حق التدریس منطقه ای به مدت حداکثر 5 سال صادرخواهد نمود و داوطلبان در صورت نیاز واحدها می توانند با آموزشکده های مورد تقاضا همکاری نمایند .

ج - مدارک لازم :

1 ـ تکمیل و ارسال فرم ثبت نام با خط خوانا و بدون قلم خوردگی و درج کد رشته و کد محل خدمت مورد درخواست با استفاده از جداول مربوط ضمیمه.

2 ـ فیش واریزی بمبلغ 80,000 ریال برای داوطلبان تمام وقت و 50,000 برای داوطلبان حق التدریس به حساب جاری شماره 0104541765007 بانک ملی شعبه ارکیده تهران کد 201 بنام سازمان سما قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی کشور.

3 ـ یک قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده به فرم ثبت نام الصاق شود.

4- تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد (عدم ارسال مدرک کارشناسی ارشد موجب حذف درخواست افراد خواهد شد) از ارسال هرگونه مدارک دیگر خودداری شود.

تبصره: دانشجویان کارشناسی ارشد ریز نمرات و معدل واحدهای گذرانده شده را ارسال نمایند.

تذکرات مهم :

1- سازمان پس از اعلام نتایج نهایی، پذیرفته شدگان را بر اساس نیاز واحد مورد تقاضا برای نیم سال دوم تحصیلی( 89-88 یا نیمسال اول90-89) دعوت به همکاری می نماید .

2- درصورت وجود متقاضیان مرد و زن در یک رشته و در یک واحد با رعایت سایر شرایط و ضوابط، حق تقدم با متقاضیان هم جنس با دانشجویان آموزشکده و افراد بومی خواهد بود.

3 - چون جذب کلیه پذیرفته شدگان در واحدها منوط به پذیرش دانشجو در رشته مورد نظر در آموزشکده محل خدمت می باشد لذا در صورت عدم پذیرش دانشجو امکان جذب هیأت علمی وجود نخواهد داشت .

4- در صورتیکه در آموزشکده محل خدمت ، هریک از رشته های تحصیلی به هر دلیلی لغو و یا منحل گردد افراد به دیگر واحدها بر اساس نیاز جهت ادامه همکاری معرفی خواهند شد و یا برابر ضوابط و دستورالعملهای صادره از دانشگاه آزاد اسلامی عمل خواهد گردید و سازمان در قبال نامبردگان هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت .

5 ـ مدارک ارسالی و وجه ثبت نام قابل استرداد نمی باشد.

6 ـ ارسال مدارک هیچ گونه تعهد استخدامی برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

7 ـ چون اصل مدارک مورد نیاز پس از انتخاب مرحله اول و هنگام مصاحبه مطالبه خواهد شد لذا از ارسال اصل مدارک خودداری فرمائید.

8 ـ چنانچه هر زمان محرز گردد که داوطلب فاقد شرایط لازم بوده و اطلاعات نادرست در فرم درخواست درج نموده است سازمان محق خواهد بود که در هر مرحله ، از ادامه کار فرد جلوگیری بعمل آورده و در صورت ضرورت به مراجع قضائی معرفی نماید .

9 ـ افرادی که در دوره های قبلی در طرح استخدام هیأت علمی شرکت کرده اند و از آنها بعلت عدم اولویت دعوت بعمل نیامده یا موفق به گذراندن دوره آموزشی نشده اند یا بهردلیل انصراف داده اند هیچ حقی برای آنها وجود ندارد و در صورت تمایل بایستی مجدداً در طرح سال جاری شرکت نمایند.

10 ـ با توجه باینکه امکان انتقال از آموزشکده ای به آموزشکده دیگر وجود ندارد لذا داوطلبان می بایست در انتخاب خود دقت لازم را بعمل آورند.

11 ـ اسامی واجدین شرایط جهت انجام مصاحبه بومی (استانی) در دهه آخر مهر ماه در سایت سازمان به آدرس www.sazman-sama.com اعلام خواهد شد.

12 ـ اعلام اسامی حائزین شرایط جهت شرکت در مصاحبه عمومی و تخصصی در دهه سوم آبان ماه از طریق سایت سازمان خواهد بود.

13 ـ از پذیرفته شدگان این مرحله جهت شرکت در دوره آموزشی بدوخدمت در دهه سوم آذر ماه دعوت کتبی بعمل خواهد آمد. اسامی این افراد از طریق سایت سازمان به اطلاع خواهد رسید .

14 - سازمان در قبال هر گونه اطلاعات نادرست و یا ناقص در فرم تقاضا که منجر به حذف داوطلب گردد هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت . سازمان سما 

 

فرم و رشته های مورد نیاز در کافی نت موجود می باشد

//tabligh vpn j**